O'All Place Adj Place Bib No Name                  Team            Mile 1 Mile 2 Mile 3 Time    Pace    Age 
 1           1         3759   Holden Betz           D-West          5:26   6:28   5:27   17:22.5 5:36/M  10  
 2           2         3801   Declan Rymer          D-West          5:26   6:28   5:27   17:22.6 5:36/M  10  
 3           3         3810   Ryan Straub           D-West          5:26   6:31   5:59   17:57.7 5:47/M  11  
 4           4         4045   Eric Benditt          WC East         5:30   6:43   5:55   18:09.2 5:51/M  11  
 5           5         4019   Jarrett Conway        Unionville      5:26   6:43   6:01   18:11.3 5:52/M  9   
 6           6         3822   Zack Yaros            D-West          5:38   6:50   5:47   18:17.5 5:54/M  10  
 7           7         4144   Steven Kurek          WC Henderson    5:31   6:53   5:56   18:20.6 5:55/M  12  
 8           8         3766   Matthew Chylack       D-West          5:38   6:58   5:56   18:32.8 5:59/M  11  
 9           9         3527   Grant Adler           Avon Grove      5:39   6:48   6:06   18:34.2 5:59/M  11  
 10          10        4075   Tyler Pachuda         WC East         5:38   6:52   6:03   18:34.6 5:59/M  10  
 11          11        3760   Keegan Borig          D-West          5:37   7:00   5:56   18:34.7 5:59/M  12  
 12          12        3799   Nick Piergiovanni     D-West          5:38   6:54   6:06   18:39.4 6:01/M  10  
 13          13        3855   Max Miller            Great Valley    5:51   6:53   5:57   18:41.4 6:02/M  10  
 14          14        3857   Patrick Mitchell      Great Valley    5:51   6:53   5:59   18:43.7 6:02/M  10  
 15          (> 7)     3768   Jj Conzelmann         D-West          5:55   6:53   5:55   18:44.4 6:03/M  9   
 16          (> 7)     3780   Jake Farrell          D-West          5:40   7:04   6:04   18:49.0 6:04/M  11  
 17          15        3860   Pierce Nolan          Great Valley    5:50   6:56   6:11   18:58.7 6:07/M  10  
 18          16        3867   Charles Sita          Great Valley    5:52   6:54   6:13   19:00.0 6:08/M  9   
 19          17        3996   Sebastian Arnold      Unionville      5:32   7:24   6:05   19:01.8 6:08/M  10  
 20          18        4064   Adam Kaplan           WC East         5:47   7:02   6:12   19:02.7 6:08/M  12  
 21          19        4061   Kieran Hefferan       WC East         5:55   7:03   6:04   19:03.1 6:09/M  10  
 22          20        3614   Caelen Reid           Bishop Shanahan 5:54   7:10   5:58   19:03.6 6:09/M  10  
 23          21        3900   Kendal Lanier         Kennett         5:52   7:05   6:07   19:05.4 6:09/M  9   
 24          22        3616   Connor Smith          Bishop Shanahan 5:46   7:07   6:11   19:05.8 6:09/M  10  
 25          23        4156   Rowan Shigeno         WC Henderson    6:07   7:01   5:57   19:06.3 6:10/M  10  
 26          24        3944   Nick Marker           Oxford Area     5:50   7:05   6:13   19:08.7 6:10/M  10  
 27          25        3671   Kyle D'Arcy           D-East          6:01   6:57   6:10   19:10.3 6:11/M  12  
 28          26        3936   Aaron Gamboa          Oxford Area     5:51   7:11   6:09   19:11.9 6:11/M  11  
 29          27        4157   Patrick Snyder        WC Henderson    5:50   7:11   6:10   19:11.9 6:11/M  9   
 30          (> 7)     3794   Anthony Mangine       D-West          5:47   7:15   6:10   19:14.1 6:12/M  11  
 31          28        3699   Ethan Miller          D-East          5:47   7:11   6:15   19:14.2 6:12/M  10  
 32          (> 7)     3757   Michael Bertoni       D-West          5:52   7:11   6:10   19:14.6 6:12/M  11  
 33          (> 7)     3774   Henry Debuque         D-West          5:43   7:13   6:17   19:15.0 6:13/M  10  
 34          29        4135   Dean Harris           WC Henderson    5:56   7:04   6:17   19:18.5 6:14/M  10  
 35          30        4151   Luke Mullen           WC Henderson    5:59   7:14   6:09   19:23.1 6:15/M  10  
 36          31        4069   Stephen Mazza         WC East         5:56   7:08   6:17   19:23.2 6:15/M  9   
 37          32        3700   Harrison Muller       D-East          5:55   7:14   6:15   19:25.0 6:16/M  12  
 38          33        3710   Jalen Ward            D-East          5:51   7:19   6:14   19:25.5 6:16/M  10  
 39          34        3705   Aaron Scavuzzo        D-East          5:54   7:22   6:10   19:27.3 6:16/M  10  
 40          35        4147   Issa Makke            WC Henderson    5:40   7:24   6:22   19:28.0 6:17/M  10  
 41          (> 7)     3771   Kevin Damico          D-West          5:53   7:19   6:16   19:28.7 6:17/M  12  
 42          36        3535   Noah Cimini           Avon Grove      6:05   7:18   6:04   19:29.5 6:17/M  9   
 43          37        4148   Jon McCormack         WC Henderson    6:00   7:15   6:14   19:30.4 6:17/M  12  
 44          38        4233   Jamie Schmidt         WC Rustin       6:01   7:17   6:11   19:31.5 6:18/M  11  
 45          (> 7)     4133   Sam Drap              WC Henderson    6:03   7:17   6:13   19:35.0 6:19/M  9   
 46          (> 7)     3796   Tim Milich            D-West          6:06   7:14   6:17   19:38.0 6:20/M  9   
 47          39        3891   Miko Davidson         Kennett         5:57   7:22   6:20   19:40.8 6:21/M  9   
 48          (> 7)     4130   Ben Defonzo           WC Henderson    6:05   7:14   6:21   19:41.6 6:21/M  9   
 49          40        4052   Joshua Cuozzo         WC East         5:59   7:16   6:26   19:42.8 6:21/M  10  
 50          41        3931   Daniel Cox            Oxford Area     5:52   7:16   6:33   19:43.0 6:22/M  10  
 51          42        4060   Martin Gusick         WC East         5:52   7:26   6:23   19:43.2 6:22/M  12  
 52          (> 7)     3802   Thomas Schwarz        D-West          6:03   7:19   6:20   19:43.5 6:22/M  12  
 53          43        3555   Max Pochan            Avon Grove      6:05   7:19   6:20   19:45.9 6:22/M  12  
 54          (> 7)     3756   Jeremy Bechard        D-West          6:00   7:22   6:23   19:46.8 6:23/M  10  
 55          44        4221   Dylan Matthias        WC Rustin       5:58   7:23   6:26   19:48.4 6:23/M  10  
 56          (> 7)     3805   Daniel Sharpless      D-West          6:06   7:18   6:23   19:48.8 6:23/M  10  
 57          (> 7)     3797   Luke Ng               D-West          6:03   7:21   6:25   19:49.7 6:24/M  10  
 58          (> 7)     3819   Matthew Wagner        D-West          6:13   7:19   6:20   19:52.5 6:25/M  9   
 59          45        3852   Gabe MacArron         Great Valley    6:08   7:21   6:21   19:52.5 6:25/M  10  
 60          46        4230   Joe Runzer            WC Rustin       6:09   7:21   6:22   19:53.5 6:25/M  12  
 61          (> 7)     4128   Robby Colson          WC Henderson    6:12   7:19   6:23   19:55.5 6:25/M  10  
 62          47        3601   John Fader            Bishop Shanahan 6:00   7:30   6:25   19:57.2 6:26/M  11  
 63          48        3530   Pierce Barfell        Avon Grove      6:16   7:25   6:15   19:57.6 6:26/M  11  
 64          (> 7)     4137   Evan Hellmig          WC Henderson    5:56   7:25   6:35   19:58.2 6:26/M  12  
 65          49        3554   Alek Pochan           Avon Grove      6:21   7:23   6:15   20:00.4 6:27/M  9   
 66          50        3709   Chris Walsh           D-East          6:09   7:30   6:23   20:02.5 6:28/M  9   
 67          51        4018   Austin Pusey          Unionville      6:12   7:25   6:25   20:03.8 6:28/M  11  
 68          52        3685   Jack Hewitt           D-East          6:01   7:30   6:32   20:04.2 6:28/M  11  
 69          (> 7)     3706   James Smith           D-East          6:17   7:29   6:17   20:04.7 6:28/M  9   
 70          53        3941   Noah Hewes            Oxford Area     5:47   7:33   6:45   20:06.6 6:29/M  12  
 71          (> 7)     4087   Timothy Sullivan      WC East         6:10   7:31   6:24   20:06.9 6:29/M  11  
 72          (> 7)     3785   Adam Henning          D-West          6:14   7:25   6:26   20:07.3 6:29/M  11  
 73          (> 7)     4140   Roman Jackson         WC Henderson    6:13   7:33   6:20   20:08.0 6:30/M  11  
 74          54        3945   Noah McGregor         Oxford Area     6:13   7:28   6:25   20:08.1 6:30/M  9   
 75          55        3909   Gabe Pardo            Kennett         6:13   7:31   6:24   20:09.9 6:30/M  9   
 76          56        3911   Logan Piercy          Kennett         6:10   7:33   6:25   20:10.5 6:30/M  9   
 77          (> 7)     4129   Joe Cuesta            WC Henderson    6:06   7:19   6:44   20:10.7 6:30/M  9   
 78          (> 7)     4071   Aidan McClay          WC East         6:01   7:39   6:31   20:13.1 6:31/M  12  
 79          57        3845   Patrick Hanlon        Great Valley    6:22   7:31   6:19   20:13.2 6:31/M  9   
 80          (> 7)     3686   Owen Hibshman         D-East          6:02   7:41   6:29   20:14.1 6:32/M  9   
 81          58        3598   Tyler Merlo           Bishop Shanahan 6:24   7:36   6:13   20:14.2 6:32/M  10  
 82          (> 7)     3795   Joey Marasco          D-West          6:15   7:28   6:30   20:14.6 6:32/M  11  
 83          59        3549   Thomas Mayer          Avon Grove      6:05   7:27   6:42   20:15.5 6:32/M  12  
 84          60        3873   Adam Surovcik         Great Valley    6:09   7:21   6:45   20:16.3 6:32/M  10  
 85          (> 7)     4123   Harry Birl            WC Henderson    6:12   7:29   6:35   20:17.3 6:33/M  10  
 86          61        3561   Seth Williams         Avon Grove      6:11   7:26   6:40   20:18.5 6:33/M  10  
 87          (> 7)     3696   Stephen Mathis        D-East          6:18   7:16   6:43   20:19.3 6:33/M  11  
 88          (> 7)     3711   Max White             D-East          5:51   7:38   6:51   20:21.5 6:34/M  9   
 89          62        3607   Luke Mich             Bishop Shanahan 6:06   7:35   6:40   20:22.8 6:34/M  12  
 90          63        4217   Brent Long            WC Rustin       6:09   7:49   6:25   20:24.3 6:35/M  11  
 91          (> 7)     3693   Ben Leandi            D-East          6:17   7:37   6:29   20:24.9 6:35/M  9   
 92          (> 7)     3552   Jimmy O'Hora          Avon Grove      6:26   7:25   6:33   20:25.4 6:35/M  10  
 93          (> 7)     3537   Peyton Cole           Avon Grove      6:18   7:25   6:42   20:25.6 6:35/M  12  
 94          64        3606   Henry Lukens          Bishop Shanahan 6:23   7:37   6:26   20:27.6 6:36/M  10  
 95          (> 7)     4058   Austin Edmunds        WC East         6:09   7:36   6:42   20:29.0 6:36/M  9   
 96          (> 7)     3856   Bharavi Misra         Great Valley    6:14   7:21   6:55   20:31.0 6:37/M  10  
 97          (> 7)     4090   Emil Zasko            WC East         5:58   7:45   6:48   20:31.9 6:37/M  12  
 98          (> 7)     4141   Ryan Kelly            WC Henderson    6:32   7:35   6:27   20:34.9 6:38/M  12  
 99          (> 7)     3842   Ean Chasinoff         Great Valley    6:14   7:35   6:44   20:35.7 6:38/M  11  
 100         65        4223   Jack McDougall        WC Rustin       6:18   7:46   6:31   20:36.4 6:39/M  9   
 101         (> 7)     3679   Navid Eghbali         D-East          5:54   7:50   6:51   20:37.0 6:39/M  11  
 102         (> 7)     3753   Tyler Aman            D-West          6:25   7:43   6:29   20:37.8 6:39/M  9   
 103         (> 7)     4127   Alex Chilet           WC Henderson    6:27   7:36   6:35   20:38.9 6:39/M  10  
 104         66        4228   Brendan Rhein         WC Rustin       6:04   7:45   6:50   20:39.9 6:40/M  10  
 105         (> 7)     3713   Matt Wisel            D-East          6:10   7:42   6:47   20:40.3 6:40/M  9   
 106         67        4001   Gerard Faia           Unionville      6:11   7:43   6:48   20:44.5 6:41/M  11  
 107         (> 7)     3550   Evan McCleary         Avon Grove      6:20   7:36   6:50   20:47.2 6:42/M  10  
 108         (> 7)     3784   Jack Harper           D-West          6:13   7:45   6:50   20:49.4 6:43/M  9   
 109         (> 7)     3850   Colin Joy             Great Valley    6:40   7:42   6:27   20:49.9 6:43/M  9   
 110         (> 7)     4159   Kevin Wheeler         WC Henderson    6:27   7:37   6:49   20:54.0 6:45/M  9   
 111         (> 7)     3758   Ryan Bertram          D-West          6:25   7:40   6:52   20:57.8 6:45/M  10  
 112         68        3895   Lawrence Iyok         Kennett         6:17   7:44   6:58   21:00.0 6:46/M  10  
 113         (> 7)     3764   Jacob Chamoun         D-West          6:13   7:35   7:11   21:00.5 6:46/M  9   
 114         (> 7)     3767   Owen Clarke           D-West          6:19   7:49   6:52   21:01.8 6:47/M  10  
 115         (> 7)     4078   Conor Quinn           WC East         6:09   7:53   7:03   21:06.0 6:48/M  10  
 116         69        4236   Jake Spaniak          WC Rustin       6:14   8:04   6:47   21:06.5 6:48/M  11  
 117         (> 7)     4084   David Scully          WC East         5:49   8:07   7:11   21:08.1 6:49/M  11  
 118         (> 7)     3695   Nathanael Marino      D-East          6:17   7:49   7:01   21:08.7 6:49/M  10  
 119         (> 7)     4235   Hayden Sommers        WC Rustin       6:21   7:42   7:05   21:10.4 6:50/M  10  
 120         (> 7)     3872   Cj Stiles             Great Valley    6:39   7:43   6:47   21:10.9 6:50/M  12  
 121         (> 7)     4138   Alex Hughes           WC Henderson    6:12   7:45   7:13   21:11.1 6:50/M  10  
 122         70        3904   Max Mullin            Kennett         6:21   7:51   6:59   21:12.9 6:50/M  10  
 123         (> 7)     4201   Erik Baum             WC Rustin       6:05   8:06   7:02   21:14.1 6:51/M  11  
 124         (> 7)     3788   Max Kelly             D-West          6:15   7:51   7:09   21:16.1 6:52/M  12  
 125         (> 7)     3782   Drew Gelling          D-West          6:23   7:57   6:55   21:16.6 6:52/M  9   
 126         (> 7)     3839   Cody Carnes           Great Valley    6:26   7:51   7:02   21:20.6 6:53/M  10  
 127         (> 7)     3870   Gabe Stahl            Great Valley    6:33   7:48   6:59   21:21.5 6:53/M  10  
 128         71        3932   Raymond Davis         Oxford Area     6:29   7:54   7:00   21:23.6 6:54/M  9   
 129         (> 7)     3793   Ryen Ling             D-West          6:24   8:01   6:59   21:25.2 6:55/M  10  
 130         (> 7)     3843   Declan Coates         Great Valley    6:26   8:00   6:59   21:26.0 6:55/M  10  
 131         72        3617   Luke Smith            Bishop Shanahan 6:32   7:58   6:56   21:26.7 6:55/M  10  
 132         (> 7)     4126   Danny Burt            WC Henderson    6:39   7:59   6:50   21:28.7 6:55/M  9   
 133         (> 7)     3703   Jake Roth             D-East          6:24   7:55   7:11   21:30.3 6:56/M  11  
 134         (> 7)     4136   Lucas Heller          WC Henderson    6:38   8:04   6:48   21:31.8 6:56/M  9   
 135         (> 7)     3596   Michael Hughes        Bishop Shanahan 6:19   7:57   7:14   21:31.8 6:56/M  12  
 136         (> 7)     3792   Miles Liechty         D-West          6:37   7:56   6:58   21:32.3 6:57/M  9   
 137         (> 7)     3528   Finn Allison          Avon Grove      6:41   8:02   6:50   21:35.1 6:58/M  10  
 138         (> 7)     3773   Jordan Davis          D-West          6:35   8:00   6:59   21:36.1 6:58/M  10  
 139         73        3927   Jack Campbell         Oxford Area     6:34   8:12   6:50   21:37.7 6:58/M  9   
 140         (> 7)     4073   Jefferson Moak        WC East         6:27   8:07   7:04   21:39.6 6:59/M  11  
 141         (> 7)     4065   Robert Kerns          WC East         6:26   8:06   7:07   21:40.4 6:59/M  9   
 142         (> 7)     4083   Tommy Scheuer         WC East         6:33   7:59   7:07   21:41.6 7:00/M  9   
 143         (> 7)     4227   Peter Reinheimer      WC Rustin       6:50   8:01   6:50   21:41.6 7:00/M  10  
 144         (> 7)     4155   Jack Schweidler       WC Henderson    6:33   8:02   7:06   21:43.0 7:00/M  11  
 145         74        4009   Reade Keefer          Unionville      6:30   8:08   7:05   21:45.0 7:01/M  11  
 146         (> 7)     3934   Gabe Forsythe         Oxford Area     6:50   8:00   6:55   21:47.0 7:02/M  9   
 147         (> 7)     3868   Luke Sita             Great Valley    6:29   8:09   7:09   21:48.4 7:02/M  9   
 148         (> 7)     3708   Jake Steinke          D-East          6:36   8:06   7:05   21:48.6 7:02/M  9   
 149         (> 7)     3754   Jack Barker           D-West          6:37   8:07   7:04   21:49.7 7:02/M  10  
 150         75        4017   Christian Muravsky    Unionville      7:08   7:49   6:52   21:50.2 7:03/M  12  
 151         (> 7)     3529   Ian Ambrose           Avon Grove      6:35   7:58   7:16   21:50.5 7:03/M  11  
 152         (> 7)     3683   Vincent Giardino      D-East          6:36   8:06   7:08   21:51.2 7:03/M  9   
 153         76        3913   Luca Tresoldi         Kennett         6:53   8:01   6:59   21:53.7 7:04/M  9   
 154         (> 7)     4063   Emilio Hoyos          WC East         6:33   8:02   7:19   21:55.4 7:04/M  10  
 155         (> 7)     4085   Jaiden Slifer         WC East         6:37   8:08   7:09   21:55.5 7:04/M  9   
 156         (> 7)     4199   Raz Baruch            WC Rustin       7:12   7:58   6:44   21:55.9 7:04/M  12  
 157         (> 7)     4203   Hayden Bliss          WC Rustin       7:04   7:58   6:52   21:56.0 7:05/M  10  
 158         (> 7)     4158   Taylor Sorenson       WC Henderson    6:26   8:11   7:18   21:56.7 7:05/M  12  
 159         (> 7)     4219   Braydon Malley        WC Rustin       7:04   7:58   6:53   21:56.8 7:05/M  9   
 160         (> 7)     4055   Gabriel Derosa        WC East         6:34   8:13   7:09   21:57.6 7:05/M  10  
 161         (> 7)     4243   Chris Watson          WC Rustin       6:57   8:07   6:53   21:57.8 7:05/M  9   
 162         (> 7)     4145   Aidan Langan          WC Henderson    6:37   8:17   7:03   21:58.3 7:05/M  9   
 163         (> 7)     4051   Justin Crump          WC East         6:40   8:07   7:12   21:59.6 7:05/M  9   
 164         (> 7)     3701   Ethan Robinson        D-East          6:32   8:07   7:22   22:01.5 7:06/M  11  
 165         (> 7)     3912   Nate Pippen           Kennett         6:36   8:22   7:06   22:05.5 7:07/M  11  
 166         (> 7)     3851   Carter Lee            Great Valley    7:02   8:01   7:02   22:07.1 7:08/M  9   
 167         (> 7)     3680   Steven Egnaczyk       D-East          6:56   8:16   6:56   22:08.7 7:08/M  11  
 168         (> 7)     3531   Brian Barrett         Avon Grove      6:52   8:03   7:15   22:11.6 7:09/M  11  
 169         (> 7)     3704   John Salt             D-East          6:40   8:21   7:10   22:12.4 7:10/M  11  
 170         (> 7)     3608   Camilo Morrice        Bishop Shanahan 6:23   8:30   7:19   22:13.6 7:10/M  11  
 171         (> 7)     3898   Tim Kratz             Kennett         6:16   8:24   7:32   22:14.3 7:10/M  10  
 172         (> 7)     4231   Alex Sauselein        WC Rustin       6:52   8:16   7:06   22:15.1 7:11/M  11  
 173         (> 7)     3846   Rohit Haridas         Great Valley    7:06   8:16   6:52   22:16.0 7:11/M  12  
 174         (> 7)     4232   Eric Sauselein        WC Rustin       6:59   8:22   6:53   22:16.4 7:11/M  11  
 175         (> 7)     3545   Josh Herring          Avon Grove      7:10   8:08   6:59   22:17.7 7:11/M  10  
 176         (> 7)     3691   Billy Lawrie          D-East          6:46   8:21   7:11   22:19.5 7:12/M  12  
 177         (> 7)     4214   Luke Krikorian        WC Rustin       6:50   8:14   7:15   22:20.4 7:12/M  11  
 178         (> 7)     3854   Ryan May              Great Valley    6:59   8:25   6:56   22:20.6 7:12/M  12  
 179         77        4004   Chris Garrison        Unionville      7:08   8:00   7:13   22:22.5 7:13/M  12  
 180         (> 7)     4070   Jack McAlinney        WC East         6:38   8:27   7:16   22:22.9 7:13/M  12  
 181         (> 7)     3770   Connor Czap           D-West          7:02   8:17   7:04   22:23.8 7:13/M  10  
 182         (> 7)     3761   Greg Buczacki         D-West          6:39   8:23   7:21   22:24.1 7:14/M  10  
 183         (> 7)     3897   Jeffery Kjelstrom     Kennett         6:39   8:28   7:16   22:24.5 7:14/M  9   
 184         (> 7)     3806   David Shelton         D-West          7:02   8:19   7:04   22:25.7 7:14/M  10  
 185         (> 7)     3838   Bryce Bardsley        Great Valley    7:09   8:16   7:00   22:25.9 7:14/M  9   
 186         (> 7)     4242   Michael Vitullo       WC Rustin       6:59   8:12   7:14   22:26.3 7:14/M  9   
 187         (> 7)     3863   Lucas Sadoulet        Great Valley    7:24   8:19   6:43   22:26.9 7:14/M  9   
 188         (> 7)     3800   Kurt Rachau           D-West          7:05   8:19   7:01   22:27.8 7:15/M  10  
 189         (> 7)     3779   Mihn Duong            D-West          7:00   8:08   7:22   22:30.5 7:15/M  9   
 190         (> 7)     3896   Kolton Jones          Kennett         6:57   8:26   7:06   22:31.3 7:16/M  11  
 191         (> 7)     4229   Michael Rock          WC Rustin       6:48   8:18   7:25   22:32.1 7:16/M  10  
 192         (> 7)     3893   Ethan Faust           Kennett         6:53   8:17   7:22   22:33.3 7:16/M  11  
 193         (> 7)     4046   Matthew Bergin        WC East         6:56   8:25   7:12   22:34.4 7:17/M  9   
 194         (> 7)     3849   Shane Johnston        Great Valley    7:03   8:24   7:07   22:35.0 7:17/M  11  
 195         (> 7)     3698   Sam Meyer             D-East          7:07   8:11   7:18   22:37.1 7:18/M  11  
 196         (> 7)     4200   Jack Batchelor        WC Rustin       6:52   8:33   7:13   22:38.6 7:18/M  12  
 197         (> 7)     4207   Paolo Cunicelli       WC Rustin       7:11   8:06   7:20   22:39.2 7:18/M  9   
 198         (> 7)     4076   Sam Parnis            WC East         6:51   8:30   7:18   22:40.7 7:19/M  10  
 199         (> 7)     4014   Jacob McCann          Unionville      7:01   8:28   7:11   22:41.8 7:19/M  9   
 200         (> 7)     3874   Drake Vitale          Great Valley    7:12   8:14   7:15   22:43.1 7:20/M  9   
 201         (> 7)     3812   Sam Sweatman          D-West          7:08   8:18   7:16   22:44.0 7:20/M  9   
 202         (> 7)     3930   Nowell Clay           Oxford Area     6:46   8:28   7:29   22:44.6 7:20/M  11  
 203         (> 7)     4024   Caden Young           Unionville      7:01   8:27   7:15   22:44.8 7:20/M  9   
 204         (> 7)     3689   Ethan Judkens         D-East          7:06   8:30   7:08   22:45.2 7:20/M  11  
 205         (> 7)     4016   Blake Metro-Gault     Unionville      7:03   8:24   7:17   22:45.4 7:20/M  12  
 206         (> 7)     3707   Connor Sobelewski     D-East          6:58   8:29   7:18   22:46.5 7:21/M  12  
 207         (> 7)     4139   Vivek Inumella        WC Henderson    7:14   8:23   7:08   22:47.3 7:21/M  9   
 208         (> 7)     4086   Daniel Steil          WC East         6:52   8:31   7:23   22:47.9 7:21/M  9   
 209         (> 7)     3888   Trevor Bowdoin        Kennett         6:40   8:30   7:37   22:48.0 7:21/M  11  
 210         (> 7)     4056   Jacob Derosa          WC East         6:48   8:32   7:27   22:48.8 7:21/M  10  
 211         (> 7)     3560   Eric Umbach           Avon Grove      7:11   8:21   7:18   22:51.2 7:22/M  9   
 212         (> 7)     3952   Sean Walsh            Oxford Area     6:32   8:49   7:33   22:54.9 7:23/M  11  
 213         (> 7)     3809   Miller Steven         D-West          7:11   8:32   7:11   22:54.9 7:23/M  9   
 214         (> 7)     4049   Sean Collins          WC East         6:59   8:34   7:21   22:56.0 7:24/M  9   
 215         (> 7)     3864   Colin Search          Great Valley    7:21   8:28   7:10   23:00.3 7:25/M  10  
 216         (> 7)     4211   Ryan Gentile          WC Rustin       7:17   8:31   7:15   23:03.5 7:26/M  9   
 217         (> 7)     3949   Michael Stockard      Oxford Area     7:16   8:30   7:18   23:05.5 7:27/M  9   
 218         (> 7)     4131   Artem Desman          WC Henderson    7:11   8:24   7:32   23:08.0 7:28/M  10  
 219         (> 7)     3769   Danny Crossan         D-West          7:07   8:29   7:31   23:09.1 7:28/M  10  
 220         (> 7)     4059   Patrick Einstein      WC East         7:08   8:41   7:19   23:09.9 7:28/M  10  
 221         (> 7)     3540   Jackson Crawford      Avon Grove      7:05   8:35   7:29   23:10.8 7:28/M  12  
 222         (> 7)     3946   Cade Pearson          Oxford Area     6:58   8:55   7:26   23:20.1 7:32/M  9   
 223         (> 7)     3786   Dev Jijilal           D-West          7:15   8:41   7:23   23:20.9 7:32/M  9   
 224         (> 7)     3553   Dheeraj Pedada        Avon Grove      6:45   8:51   7:45   23:21.8 7:32/M  11  
 225         (> 7)     3902   Max Molchanov         Kennett         7:11   8:38   7:32   23:22.1 7:32/M  9   
 226         (> 7)     4132   Aidan Doyle           WC Henderson    7:13   8:37   7:30   23:22.3 7:32/M  9   
 227         (> 7)     4209   Wesley Flynn          WC Rustin       7:21   8:33   7:31   23:26.2 7:34/M  11  
 228         78        3970   Josiah Senwesky       Sun Valley      7:27   8:27   7:32   23:28.4 7:34/M  10  
 229         (> 7)     3824   Andrew Zou            D-West          7:06   8:27   7:56   23:29.5 7:35/M  10  
 230         (> 7)     4160   Jack Whoriskey        WC Henderson    7:14   8:37   7:39   23:30.2 7:35/M  9   
 231         79        3968   Nicholas Mozonni      Sun Valley      7:20   8:43   7:29   23:33.5 7:36/M  10  
 232         (> 7)     3950   Saul Torres           Oxford Area     6:32   8:59   8:02   23:33.9 7:36/M  11  
 233         (> 7)     3894   Colin Huff            Kennett         7:19   8:51   7:27   23:38.0 7:37/M  10  
 234         (> 7)     3783   Ryan Glancey          D-West          7:10   8:37   7:51   23:38.8 7:37/M  10  
 235         (> 7)     4244   Zac Watson            WC Rustin       7:15   8:43   7:40   23:39.3 7:38/M  12  
 236         (> 7)     4003   Arion Farhi           Unionville      7:03   8:52   7:44   23:40.6 7:38/M  11  
 237         (> 7)     4079   Alden Ritchey         WC East         6:44   9:02   7:57   23:44.5 7:39/M  10  
 238         (> 7)     3539   Ben Coppens           Avon Grove      6:53   8:55   7:55   23:44.6 7:39/M  9   
 239         (> 7)     4212   Ben Hutsell           WC Rustin       7:16   8:43   7:46   23:45.7 7:40/M  9   
 240         (> 7)     4005   Nate Gerstenscklager  Unionville      7:22   8:51   7:32   23:46.3 7:40/M  12  
 241         (> 7)     4002   Louis Faia            Unionville      7:02   8:59   7:44   23:46.5 7:40/M  11  
 242         (> 7)     3948   Cole Smith            Oxford Area     7:00   8:59   7:50   23:50.6 7:41/M  9   
 243         (> 7)     4226   Char Reinheimer       WC Rustin       6:52   8:57   8:01   23:51.6 7:42/M  12  
 244         (> 7)     4010   Colin Keenan          Unionville      7:42   8:46   7:24   23:53.0 7:42/M  9   
 245         (> 7)     4143   Ethan Kress           WC Henderson    7:11   8:59   7:44   23:55.7 7:43/M  9   
 246         (> 7)     3618   Ryan Walters          Bishop Shanahan 7:00   8:45   8:09   23:56.2 7:43/M  10  
 247         (> 7)     3853   Ricardo MacArron      Great Valley    7:23   8:55   7:37   23:56.2 7:43/M  10  
 248         (> 7)     3848   Vishnu Jagannathan    Great Valley    7:49   8:40   7:26   23:56.7 7:43/M  9   
 249         (> 7)     3548   Erik Linkmeyer        Avon Grove      7:11   9:00   7:46   23:58.4 7:44/M  10  
 250         (> 7)     3611   Thomas Nowakowski     Bishop Shanahan 7:18   9:05   7:34   23:58.9 7:44/M  10  
 251         (> 7)     3547   Tyler Kurtz           Avon Grove      7:12   8:54   7:52   23:59.1 7:44/M  9   
 252         (> 7)     4044   Srihan Basvapatri     WC East         7:08   8:46   8:04   23:59.6 7:44/M  9   
 253         (> 7)     3938   Jovani Gomez          Oxford Area     7:16   8:59   7:44   24:00.2 7:45/M  9   
 254         (> 7)     3532   Kevin Barrett         Avon Grove      7:25   8:33   8:01   24:00.5 7:45/M  9   
 255         (> 7)     4050   Drew Comer            WC East         7:14   9:14   7:35   24:03.1 7:45/M  12  
 256         (> 7)     3790   Brady Kline           D-West          7:11   8:47   8:09   24:08.0 7:47/M  9   
 257         80        3961   Levi Das              Sun Valley      7:10   9:08   7:50   24:09.2 7:47/M  10  
 258         (> 7)     4072   Gavin McDermon        WC East         7:04   9:05   7:59   24:09.8 7:47/M  9   
 259         (> 7)     4081   Nate Ruth             WC East         7:24   9:05   7:40   24:11.7 7:48/M  9   
 260         (> 7)     3542   Matthew Gaerity       Avon Grove      7:16   9:12   7:44   24:14.4 7:49/M  12  
 261         (> 7)     3814   Jakob Toth            D-West          7:32   9:12   7:38   24:22.8 7:52/M  9   
 262         (> 7)     4062   Tyler Herzog          WC East         7:33   8:57   7:52   24:23.2 7:52/M  10  
 263         (> 7)     3823   Cooper Zednik         D-West          7:31   9:11   7:40   24:23.9 7:52/M  9   
 264         (> 7)     4066   Logan Kovach          WC East         7:04   9:12   8:10   24:27.2 7:53/M  11  
 265         (> 7)     3789   Max Kennedy           D-West          7:04   9:19   8:05   24:29.3 7:54/M  9   
 266         81        3639   Anthony Jackson       Coatesville     7:06   9:15   8:08   24:30.5 7:54/M  12  
 267         (> 7)     3684   Srinath Govindarajula D-East          7:33   8:51   8:09   24:33.6 7:55/M  11  
 268         (> 7)     4225   Jackson Poff          WC Rustin       7:29   9:09   7:55   24:35.2 7:56/M  10  
 269         (> 7)     3595   Ben Baggott           Bishop Shanahan 7:09   9:16   8:13   24:39.5 7:57/M  12  
 270         (> 7)     3871   Jack Stapf            Great Valley    7:24   9:15   8:02   24:42.0 7:58/M  11  
 271         (> 7)     4222   Sam Mattis            WC Rustin       8:00   10:09  6:39   24:49.2 8:00/M  9   
 272         82        3964   Blaze Graham          Sun Valley      7:28   9:26   8:00   24:54.9 8:02/M  9   
 273         (> 7)     3947   Nick Shum             Oxford Area     7:29   9:23   8:03   24:56.0 8:03/M  11  
 274         (> 7)     3997   Jayson Chaclas        Unionville      7:02   9:16   8:43   25:01.4 8:04/M  9   
 275         (> 7)     3892   Alex Edelman          Kennett         7:10   9:12   8:43   25:06.4 8:06/M  9   
 276         83        3960   Jeffrey Coombs        Sun Valley      7:22   9:19   8:26   25:08.4 8:06/M  10  
 277         (> 7)     3813   Ian Torres-Mercado    D-West          7:48   9:23   7:55   25:08.4 8:06/M  11  
 278         (> 7)     4021   Zach Shin             Unionville      7:52   9:20   8:01   25:14.3 8:08/M  11  
 279         (> 7)     3908   Spencer Pannhorst     Kennett         7:34   9:33   8:08   25:15.6 8:09/M  10  
 280         84        3643   Jackson Okie          Coatesville     7:43   9:42   7:56   25:21.6 8:11/M  9   
 281         (> 7)     3935   Conner Gallagher      Oxford Area     7:24   9:42   8:17   25:24.4 8:12/M  11  
 282         (> 7)     4080   Jack Robb             WC East         7:07   9:37   8:42   25:28.8 8:13/M  10  
 283         (> 7)     3914   Sean Wright           Kennett         7:09   8:48   9:32   25:30.4 8:14/M  10  
 284         (> 7)     3543   Rowan Gerenser        Avon Grove      7:16   9:41   8:35   25:33.9 8:15/M  12  
 285         (> 7)     3613   Caleb Puz             Bishop Shanahan 6:55   9:04   9:36   25:36.0 8:15/M  10  
 286         (> 7)     4220   Eric Mastangelo       WC Rustin       7:30   9:37   8:30   25:39.0 8:16/M  11  
 287         (> 7)     3556   Brayden Reaney        Avon Grove      7:13   9:43   8:53   25:50.8 8:20/M  11  
 288         (> 7)     4007   Simon Hjaltason       Unionville      8:16   9:45   7:56   25:57.9 8:22/M  9   
 289         (> 7)     4240   David Thompson        WC Rustin       6:58   9:30   9:31   26:00.4 8:23/M  11  
 290         (> 7)     4146   Andrew Levesque       WC Henderson    7:18   10:17  8:27   26:04.2 8:25/M  10  
 291         (> 7)     4210   Connor Gabe           WC Rustin       8:35   9:27   8:06   26:08.8 8:26/M  12  
 292         (> 7)     3820   Ryan Wagner           D-West          7:37   9:49   8:51   26:18.3 8:29/M  11  
 293         (> 7)     4216   Tom Le                WC Rustin       7:53   9:37   8:52   26:23.6 8:31/M  9   
 294         (> 7)     4124   Zach Bourgeois        WC Henderson    7:36   10:11  8:40   26:28.0 8:32/M  11  
 295         (> 7)     4234   Aiden Simcox          WC Rustin       7:35   9:49   9:16   26:41.1 8:36/M  10  
 296         (> 7)     3541   Whit Daly             Avon Grove      7:17   9:54   9:33   26:45.8 8:38/M  11  
 297         (> 7)     4239   Jack Syzmanski        WC Rustin       7:27   10:05  9:21   26:53.5 8:40/M  10  
 298         (> 7)     4202   Logan Beveridge       WC Rustin       8:28   10:01  8:24   26:54.2 8:41/M  11  
 299         (> 7)     3899   Cole Langley          Kennett         8:13   10:16  8:35   27:05.1 8:44/M  12  
 300         85        3642   Matt Maris            Coatesville     7:27   10:23  9:17   27:08.9 8:45/M  10  
 301         (> 7)     4246   David Youn            WC Rustin       8:01   10:28  8:39   27:09.5 8:45/M  9   
 302         86        3644   Richard Witkowski     Coatesville     7:41   9:51   10:22  27:55.5 9:00/M  11  
 303         (> 7)     4224   Liam O'Rourke         WC Rustin       8:32   10:43  8:47   28:03.8 9:03/M  9   
 304         (> 7)     3859   Jacob Nardi           Great Valley    8:14   11:04  9:23   28:42.2 9:15/M  9   
 305         (> 7)     4238   Michael Sweeley       WC Rustin       9:00   10:40  9:30   29:11.8 9:25/M  10  
 306         (> 7)     4204   Gabe Borshansky       WC Rustin       8:57   10:42  9:41   29:21.2 9:28/M  10  
 307         (> 7)     3533   Connor Bossong        Avon Grove      9:01   10:58  9:29   29:28.6 9:30/M  9   
 308         (> 7)     4023   Savan Yalamanchili    Unionville      9:14   11:07  9:34   29:55.9 9:39/M  11  
 309         (> 7)     4213   Michael Kinzly        WC Rustin       9:12   11:03  9:42   29:57.6 9:40/M  10  
 310         (> 7)     3939   Declan Harrison       Oxford Area     8:55   10:43  10:37  30:15.7 9:45/M  9   
 311         87        3637   Dj Daller             Coatesville     9:12   11:22  9:53   30:27.8 9:49/M  9   
 312         88        3958   Shawn Burton          Sun Valley      9:51   11:51  9:44   31:28.7 10:09/M 12  
 313         (> 7)     4247   Aiden Zier            WC Rustin       9:02   12:19  10:44  32:06.7 10:21/M 11  
 314         (> 7)     4215   Dilan Kuders          WC Rustin       10:34  12:22  10:47  33:44.8 10:53/M 10  
 315         (> 7)     3551   Garrett Nienaber      Avon Grove      10:28  14:25  13:06  38:00.0 12:15/M 12  


 Ches-Mont Championships          
 Team Summary Report - Boys          
 October 08, 2018          
 Results By Chester County Running Store CCRS    www.runccrs.com          
                                                          
 JV Boys          
 Place Team            Top  5 Places 1  2  3  4  5  6* 7* 
 1     D-West          20            1  2  3  6  8  11 12 
 Top  5 Times: 1:29:33.2          
                                                          
 2     WC East         82            4  10 18 19 31 40 42 
 Top  5 Times: 1:34:12.9          
                                                          
 3     Great Valley    103           13 14 15 16 45 57 60 
 Top  5 Times: 1:35:16.5          
                                                          
 4     WC Henderson    116           7  23 27 29 30 35 37 
 Top  5 Times: 1:35:20.6          
                                                          
 5     D-East          152           25 28 32 33 34 50 52 
 Top  5 Times: 1:36:42.6          
                                                          
 6     Avon Grove      185           9  36 43 48 49 59 61 
 Top  5 Times: 1:37:47.8          
                                                          
 7     Oxford Area     198           24 26 41 53 54 71 73 
 Top  5 Times: 1:38:18.5          
                                                          
 8     Bishop Shanahan 209           20 22 47 58 62 64 72 
 Top  5 Times: 1:38:43.8          
                                                          
 9     Unionville      214           5  17 51 67 74 75 77 
 Top  5 Times: 1:39:46.6          
                                                          
 10    Kennett         239           21 39 55 56 68 70 76 
 Top  5 Times: 1:40:06.6          
                                                          
 11    WC Rustin       256           38 44 46 63 65 66 69 
 Top  5 Times: 1:40:14.2          
                                                          
 12    Sun Valley      402           78 79 80 82 83 88    
 Top  5 Times: 2:01:14.6          
                                                          
 13    Coatesville     423           81 84 85 86 87       
 Top  5 Times: 2:15:24.5          
                                                          

Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: