O'All Place Adj Place Bib No Name               Team            Mile 1 Mile 2 Mile 3 Time    Pace   
 1           1         4022   Cole Walker        Unionville      5:02   6:01   5:13   16:16.9 5:15/M 
 2           2         3999   Cole Driver        Unionville      5:09   6:14   5:27   16:51.1 5:26/M 
 3           3         4015   Ethan McIntyre     Unionville      5:05   6:17   5:31   16:54.3 5:27/M 
 4           4         3840   Riley Casey        Great Valley    5:15   6:29   5:32   17:17.4 5:35/M 
 5           5         3847   Seth Hoffritz      Great Valley    5:09   6:33   5:40   17:24.0 5:37/M 
 6           6         3844   Hayden Coates      Great Valley    5:19   6:32   5:33   17:25.6 5:37/M 
 7           7         3928   Luke Campbell      Oxford Area     5:16   6:30   5:42   17:28.9 5:38/M 
 8           8         3865   Michael Search     Great Valley    5:33   6:28   5:29   17:30.6 5:39/M 
 9           9         3901   Gavin Maxwell      Kennett         5:17   6:36   5:38   17:33.2 5:40/M 
 10          10        3926   Evan Campbell      Oxford Area     5:10   6:32   5:56   17:38.6 5:41/M 
 11          11        3940   Jacob Hewes        Oxford Area     5:25   6:34   5:44   17:44.3 5:43/M 
 12          12        3858   Rahman Mohammed    Great Valley    5:06   6:36   6:03   17:46.9 5:44/M 
 13          13        3907   Andrew Overman     Kennett         5:26   6:37   5:44   17:48.0 5:45/M 
 14          14        3933   Gavin Fitzgerald   Oxford Area     5:22   6:45   5:53   18:01.3 5:49/M 
 15          15        3951   Bruce Trimmer      Oxford Area     5:25   6:47   5:50   18:03.7 5:49/M 
 16          16        3929   Mitchell Campbell  Oxford Area     5:24   6:57   5:48   18:10.2 5:52/M 
 17          17        4008   James Hoopman      Unionville      5:32   6:50   5:47   18:11.1 5:52/M 
 18          18        4000   Jacob Elsen        Unionville      5:30   6:41   6:04   18:16.5 5:54/M 
 19          19        3910   Davis Piercy       Kennett         5:23   6:56   5:59   18:20.0 5:55/M 
 20          20        3995   Ansh Abbaraju      Unionville      5:32   6:54   5:53   18:20.2 5:55/M 
 21          21        3869   Ryan Small         Great Valley    5:34   6:57   6:02   18:34.3 5:59/M 
 22          22        3942   Ryan Latsch        Oxford Area     5:40   6:55   6:01   18:36.6 6:00/M 
 23          23        4245   Kevin Whalen       WC Rustin       5:35   6:57   6:09   18:42.2 6:02/M 
 24          24        3962   William Dykes      Sun Valley      5:35   7:01   6:10   18:47.6 6:04/M 
 25          25        3889   Liam Breining      Kennett         5:42   7:08   6:15   19:06.8 6:10/M 
 26          26        4208   Nick Durinzi       WC Rustin       5:40   7:07   6:19   19:07.9 6:10/M 
 27          27        3862   Jonathan Sadanaga  Great Valley    5:49   7:04   6:21   19:15.2 6:13/M 
 28          28        4206   Jimmy Coates       WC Rustin       5:46   7:14   6:18   19:19.0 6:14/M 
 29          29        4241   Josh Viarengo      WC Rustin       5:44   7:15   6:30   19:31.1 6:18/M 
 30          30        3905   Cameron Olivier    Kennett         5:47   7:35   6:13   19:37.6 6:20/M 
 31          31        4205   Chris Canterino    WC Rustin       5:48   7:26   6:30   19:44.4 6:22/M 
 32          32        4237   Elisha Stigora     WC Rustin       5:49   7:28   6:28   19:45.5 6:22/M 
 33          33        3998   James Conway       Unionville      5:10   6:34   8:07   19:52.3 6:25/M 
 34          34        3890   Jesse Comanda      Kennett         5:33   7:11   7:37   20:21.7 6:34/M 
 35          35        4218   Nick Lutcavage     WC Rustin       5:48   7:47   7:01   20:36.5 6:39/M 
 36          36        3887   Anthony Bennett    Kennett         6:03   7:51   7:00   20:54.6 6:45/M 
 37          37        3965   Christian Hansen   Sun Valley      6:55   7:50   6:22   21:08.7 6:49/M 
 38          38        3971   Freddie Summers    Sun Valley      6:25   8:10   7:18   21:55.0 7:04/M 
 39          39        3972   Evan Taylor        Sun Valley      6:59   9:09   7:42   23:51.0 7:42/M 
 40          40        3969   Joey Mozzoni       Sun Valley      6:55   9:12   7:50   23:58.8 7:44/M 
 41          41        3966   Nicholas Maiale    Sun Valley      6:59   9:09   7:59   24:08.6 7:47/M 
 42          42        3963   David German       Sun Valley      6:59   9:09   8:00   24:08.6 7:47/M

 Varsity Boys          
                                                          
 American          
 Place Team            Top  5 Places 1  2  3  4  5  6* 7* 
 1     Great Valley    35            4  5  6  8  12 21 27 
 Top  5 Times: 1:27:24.7          
                                                          
 2     Unionville      41            1  2  3  17 18 20 33 
 Top  5 Times: 1:26:29.9          
                                                          
 3     Oxford Area     57            7  10 11 14 15 16 22 
 Top  5 Times: 1:28:57.0          
                                                          
 4     Kennett         96            9  13 19 25 30 34 36 
 Top  5 Times: 1:32:25.7          
                                                          
 5     WC Rustin       137           23 26 28 29 31 32 35 
 Top  5 Times: 1:36:24.7          
                                                          
 6     Sun Valley      178           24 37 38 39 40 41 42 
 Top  5 Times: 1:49:41.2          
                                  


Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: