*********** TEAM SCORE **********

  1. Downingtown East         
            1    2    3   13   15  (18) (21) =    34
  2. Unionville               
            5    6    7    8    9  (43) (45) =    35
  3. Downingtown West         
            4   10   11   12   14  (16) (20) =    51
  4. West Chester Henderson   
           17   22   23   25   30  (41) (65) =   117
  5. Great Valley             
           26   27   33   35   37  (40) (52) =   158
  6. Bishop Shanahan          
           19   34   36   39   44  (51) (53) =   172
  7. West Chester East        
           29   31   32   38   46  (54) (55) =   176
  8. Coatesville              
           24   28   49   56   62            =   219
  9. West Chester Rustin      
           42   47   50   57   59  (60) (61) =   255
 10. Avon Grove               
           48   63   67   68   72            =   318
 11. Kennett                  
           58   64   66   69   70  (71)      =   327


                                                                      Page 1

                   CHES-MONT CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                          UNIONVILLE HIGH SCHOOL
                                 10/12/15

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                    1600    3853    Time     
===== ==== ==== ================== === === ========================= ======= ======= ===== 
         1  253 Caleigh McKay      12  F   Downingtown East             6:22               
         2  259 Elizabeth Ostap    9   F   Downingtown East             6:23               
         3  242 Sophia Curran      10  F   Downingtown East             6:23               
         4  324 Sarah Codd         11  F   Downingtown West             6:23               
         5 1060 Kaylee McCarthy    11  F   Unionville                   6:28               
         6 1071 Abby Zerbe         11  F   Unionville                   6:29               
         7 1072 Julia Zorab        10  F   Unionville                   6:30               
         8 1064 Jane Peabody       12  F   Unionville                   6:32               
         9 1070 Hallie Weaver      10  F   Unionville                   6:35               
        10  349 Laura Stockdale    10  F   Downingtown West             6:40               
        11  335 Julia Johnson      9   F   Downingtown West             6:40               
        12  338 April Laporta      11  F   Downingtown West             6:41               
        13  250 Mayiya Kervinen    11  F   Downingtown East             6:44               
        14  329 Kelsey Fenimore    12  F   Downingtown West             6:44               
        15  239 Reiley Broms       11  F   Downingtown East             6:45               
        16  334 Jayne Hickey       12  F   Downingtown West             6:45               
        17 1929 Haley Maturani     12  F   West Chester Henderson       6:49               
        18  254 Monica Mohler      12  F   Downingtown East             6:50               
        19  150 Julia Kane         11  F   Bishop Shanahan              6:51               
        20  345 Devon Patras       11  F   Downingtown West             6:54               
        21  258 Vanessa Oritiz     12  F   Downingtown East             6:55               
        22 1933 Gillian Sam        11  F   West Chester Henderson       6:55               
        23 1926 Peyton Herbst      9   F   West Chester Henderson       6:56               
        24  213 Maitland Mclorie   9   F   Coatesville                  6:57               
            336 Julia Jones        11  F   Downingtown West             6:58               
            241 Emily Cook         11  F   Downingtown East             6:59               
        25 1920 Jenn Carter        11  F   West Chester Henderson       6:59               
        26  399 Olivia Doran       12  F   Great Valley                 6:59               
        27  405 Mackenzie Jones    11  F   Great Valley                 7:00               
            247 Megan Gibson       10  F   Downingtown East             7:00               
            347 Lauren Perlish     9   F   Downingtown West             7:01               
            343 Lily Morgan        9   F   Downingtown West             7:01               
        28  218 Patrisha Rokins    10  F   Coatesville                  7:01               
            330 Kaylie Flagg       11  F   Downingtown West             7:02               
            344 Abbie O'Neill      9   F   Downingtown West             7:02               
            322 Annika Brynildsen  9   F   Downingtown West             7:02               
            332 Lauren Glancey     9   F   Downingtown West             7:02               
        29 1120 Jenna Jones        11  F   West Chester East            7:03               
        30 1922 Molly Gerholtz     10  F   West Chester Henderson       7:03               
        31 1133 Rachel Sehon       11  F   West Chester East            7:03               
        32 1113 Nicole DiGiulio    12  F   West Chester East            7:04               
        33  400 Lily Dunkin        11  F   Great Valley                 7:04               
            318 Alyssa Anthony     9   F   Downingtown West             7:04               
        34  158 Christina Williams 10  F   Bishop Shanahan              7:04               
        35  409 Isabel Martinez    10  F   Great Valley                 7:04               
        36  142 Cassandra Bruecks  10  F   Bishop Shanahan              7:04               
            272 Kyra White         10  F   Downingtown East             7:04               
        37  407 Kaitlin Kirsch     10  F   Great Valley                 7:05               
        38 1125 Abby Luke          12  F   West Chester East            7:05               
        39  145 Katie Dietl        9   F   Bishop Shanahan              7:06               
        40  404 Jessica Jones      11  F   Great Valley                 7:07               
        41 1936 Cali Wallace       9   F   West Chester Henderson       7:08               
            243 Emma Egnaczyk      10  F   Downingtown East             7:16               
            319 Katelyn Anthony    11  F   Downingtown West             7:16               
            240 Eden Brown         9   F   Downingtown East             7:16               
        42 1983 Josi Gatto         9   F   West Chester Rustin          7:16               
        43 1049 Anna Crawford      11  F   Unionville                   7:18               
        44  143 Charlotte Bruecks  10  F   Bishop Shanahan              7:18               
        45 1065 Rachel Poe         9   F   Unionville                   7:19               
           1069 Olivia Uknis       9   F   Unionville                   7:19               
           1056 Virginia Korrell   11  F   Unionville                   7:20               
        46 1121 Michele LaColla    10  F   West Chester East            7:21               
        47 1998 Chloe Warner       9   F   West Chester Rustin          7:23               
            350 Maria Zeloyal      11  F   Downingtown West             7:24               
            321 Shannon Blair      10  F   Downingtown West             7:25               
        48   94 Carly Clark        9   F   Avon Grove                   7:26               
        49  202 Logan Atkinson     11  F   Coatesville                  7:28               
        50 1997 Taylor Verrekia    9   F   West Chester Rustin          7:29               
        51  149 Erin Hmiel         9   F   Bishop Shanahan              7:30               
        52  397 Erin Bevec         9   F   Great Valley                 7:31               
            339 Madeline Leamy     11  F   Downingtown West             7:31               
            333 Hannah Gottlieb    11  F   Downingtown West             7:31               
        53  147 Haley Freeth       12  F   Bishop Shanahan              7:32               
            251 Gianna Martini     11  F   Downingtown East             7:32               
        54 1129 Claire Mobed       9   F   West Chester East            7:32               
        55 1119 Caroline Johnston  11  F   West Chester East            7:33               
        56  207 Maria Ellis        11  F   Coatesville                  7:34               
           1128 Dimitra Migias     12  F   West Chester East            7:35               
        57 1995 Jill Stout         11  F   West Chester Rustin          7:35               
        58  476 Reema Roa          9   F   Kennett                      7:36               
        59 1996 Kather Tolsdorf    9   F   West Chester Rustin          7:36               
            327 Julia Driscoll     11  F   Downingtown West             7:37               
        60 1994 Natalie Sauselein  11  F   West Chester Rustin          7:37               
        61 1992 Isabell Purcell    9   F   West Chester Rustin          7:37               
           1059 Ellie Martin       10  F   Unionville                   7:38               
            346 Kate Pelcin        11  F   Downingtown West             7:38               
           1068 Anna Semel         9   F   Unionville                   7:39               
           1989 Kar Lee Rodgers    9   F   West Chester Rustin          7:39               
            982 Julia Stoltzfus    9   F   Octorara                     7:40               
        62  203 Gabby Baumler      9   F   Coatesville                  7:41               
        63  105 Emma Sullivan      11  F   Avon Grove                   7:41               
        64  480 Anna Wilson        10  F   Kennett                      7:42               
        65 1928 Hona Laufenberg    12  F   West Chester Henderson       7:42               
           1925 Andrea Hellmig     9   F   West Chester Henderson       7:42               
        66  471 Sydney Mentzer     9   F   Kennett                      7:43               
        67   93 Gianna Busala      10  F   Avon Grove                   7:43               
        68   97 Anaya Espadas      11  F   Avon Grove                   7:43               
            326 Samantha Doerr     9   F   Downingtown West             7:44               
            408 Kierstann Knowles  10  F   Great Valley                 7:46               
        69  477 Charlotte Schmitt  11  F   Kennett                      7:47               
           1116 Lydia Grossman     9   F   West Chester East            7:47               
        70  467 Kara Clarke        12  F   Kennett                      7:50               
            411 Kristina Newman    10  F   Great Valley                 7:52               
            401 Millie Field       9   F   Great Valley                 7:52               
            402 Jillian Flanagan   10  F   Great Valley                 7:53               
           1984 Willow Greene      9   F   West Chester Rustin          7:55               
        71  473 Sydney Morgan      12  F   Kennett                      7:55               
           1130 Sophie Naylor      10  F   West Chester East            7:57               
           1132 Lauren Scheuer     12  F   West Chester East            7:58               
            140 Mary Boland        9   F   Bishop Shanahan              7:58               
           1111 Caroline Cleveland 10  F   West Chester East            7:58               
           1127 Anastasia Migias   10  F   West Chester East            7:59               
           1053 Katie Hart         11  F   Unionville                   8:01               
           1109 Laurel Bowers      10  F   West Chester East            8:01               
           1067 Natalie Seilus     10  F   Unionville                   8:02               
           1046 Cara Brennan       10  F   Unionville                   8:06               
        72  103 Emily Nair         11  F   Avon Grove                   8:08               
            403 Clara Haubold      11  F   Great Valley                 8:08               
            246 Vanessa Flocco     9   F   Downingtown East             8:09               
           1122 Alexa Leggett      10  F   West Chester East            8:13               
           1937 Jen Waltz          11  F   West Chester Henderson       8:14               
            159 Elizabeth Xydis    9   F   Bishop Shanahan              8:14               
            157 Lily Vasko         12  F   Bishop Shanahan              8:14               
           1931 Camille Parkinson  9   F   West Chester Henderson       8:15               
            153 Kelly McGlone      11  F   Bishop Shanahan              8:16               
            342 Rose Mastrangelo   9   F   Downingtown West             8:19               
            154 Jen Sendi          12  F   Bishop Shanahan              8:24               
           1117 Emma Holland       10  F   West Chester East            8:27               
            983 Madison Stoltzfus  12  F   Octorara                     8:33               
            249 Alyssa Haydon      12  F   Downingtown East             8:34               
           1979 Sarah Blossom      10  F   West Chester Rustin          8:43               
            415 Sarah Son          10  F   Great Valley                 8:47               
           1058 Emma Malone        9   F   Unionville                   8:56               
           1048 Ava Carlow         10  F   Unionville                   8:56               
            986 Katherine Wisot    12  F   Octorara                     9:12               
           1126 Emma Luksic        9   F   West Chester East            9:14               
           1932 Vanessa Rybandt    9   F   West Chester Henderson       9:58               
           1980 Jesse Coleman      10  F   West Chester Rustin         10:34               
           1981 Maggie Dolan       12  F   West Chester Rustin         11:10               
              

             
Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: