*********** TEAM SCORE **********

  1. Downingtown East         
            1    2    3   14   16  (19) (22) =    36
  2. Unionville               
            5    6    7    9   10  (44) (46) =    37
  3. Downingtown West         
            4   11   12   13   15  (17) (21) =    55
  4. West Chester Henderson   
           18   23   24   26   31  (42) (66) =   122
  5. Great Valley             
           27   28   34   36   38  (41) (53) =   163
  6. Coatesville              
            8   25   29   50   57  (63)      =   169
  7. Bishop Shanahan          
           20   35   37   40   45  (52) (54) =   177
  8. West Chester East        
           30   32   33   39   47  (55) (56) =   181
  9. West Chester Rustin      
           43   48   51   58   60  (61) (62) =   260
 10. Avon Grove               
           49   64   68   69   73            =   323
 11. Kennett                  
           59   65   67   70   71  (72)      =   332


                                                                      Page 1

                   CHES-MONT CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                          UNIONVILLE HIGH SCHOOL
                                 10/12/15

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                    1600    3853    Time     
===== ==== ==== ================== === === ========================= ======= ======= ===== 
         1 1071 Abby Zerbe         11  F   Unionville                   6:29   16:22       
         2 1060 Kaylee McCarthy    11  F   Unionville                   6:28   16:28       
         3  259 Elizabeth Ostap    9   F   Downingtown East             6:23   16:32       
         4  324 Sarah Codd         11  F   Downingtown West             6:23   16:41       
         5 1072 Julia Zorab        10  F   Unionville                   6:30   16:42       
         6  253 Caleigh McKay      12  F   Downingtown East             6:22   16:47       
         7  329 Kelsey Fenimore    12  F   Downingtown West             6:44   16:53       
         8 1064 Jane Peabody       12  F   Unionville                   6:32   16:57       
         9  216 Rebekah Okumura    9   F   Coatesville                  6:30   16:59       
        10  242 Sophia Curran      10  F   Downingtown East             6:23   17:00       
        11  349 Laura Stockdale    10  F   Downingtown West             6:40   17:09       
        12 1070 Hallie Weaver      10  F   Unionville                   6:35   17:10       
        13  405 Mackenzie Jones    11  F   Great Valley                 7:00   17:11       
        14 1929 Haley Maturani     12  F   West Chester Henderson       6:49   17:13       
        15  150 Julia Kane         11  F   Bishop Shanahan              6:51   17:26       
        16 1933 Gillian Sam        11  F   West Chester Henderson       6:55   17:37       
        17  335 Julia Johnson      9   F   Downingtown West             6:40   17:39       
        18 1926 Peyton Herbst      9   F   West Chester Henderson       6:56   17:41       
        19  336 Julia Jones        11  F   Downingtown West             6:58   17:41       
        20  399 Olivia Doran       12  F   Great Valley                 6:59   17:42       
        21 1133 Rachel Sehon       11  F   West Chester East            7:03   17:45       
        22  338 April Laporta      11  F   Downingtown West             6:41   17:47       
        23  343 Lily Morgan        9   F   Downingtown West             7:01   17:48       
            334 Jayne Hickey       12  F   Downingtown West             6:45   17:49       
        24  400 Lily Dunkin        11  F   Great Valley                 7:04   17:49       
        25  409 Isabel Martinez    10  F   Great Valley                 7:04   17:50       
        26 1922 Molly Gerholtz     10  F   West Chester Henderson       7:03   17:53       
        27 1120 Jenna Jones        11  F   West Chester East            7:03   17:55       
        28 1920 Jenn Carter        11  F   West Chester Henderson       6:59   18:02       
        29 1069 Olivia Uknis       9   F   Unionville                   7:19   18:03       
        30  250 Mayiya Kervinen    11  F   Downingtown East             6:44   18:06       
            347 Lauren Perlish     9   F   Downingtown West             7:01   18:06       
        31  213 Maitland Mclorie   9   F   Coatesville                  6:57   18:06       
        32 1983 Josi Gatto         9   F   West Chester Rustin          7:16   18:06       
            344 Abbie O'Neill      9   F   Downingtown West             7:02   18:07       
        33  404 Jessica Jones      11  F   Great Valley                 7:07   18:09       
            332 Lauren Glancey     9   F   Downingtown West             7:02   18:10       
        34 1125 Abby Luke          12  F   West Chester East            7:05   18:10       
            330 Kaylie Flagg       11  F   Downingtown West             7:02   18:11       
        35  254 Monica Mohler      12  F   Downingtown East             6:50   18:13       
            345 Devon Patras       11  F   Downingtown West             6:54   18:14       
        36  239 Reiley Broms       11  F   Downingtown East             6:45   18:14       
        37 1936 Cali Wallace       9   F   West Chester Henderson       7:08   18:17       
        38 1119 Caroline Johnston  11  F   West Chester East            7:33   18:22       
        39   94 Carly Clark        9   F   Avon Grove                   7:26   18:22       
        40  158 Christina Williams 10  F   Bishop Shanahan              7:04   18:23       
        41  142 Cassandra Bruecks  10  F   Bishop Shanahan              7:04   18:25       
        42 1129 Claire Mobed       9   F   West Chester East            7:32   18:29       
        43 1996 Kather Tolsdorf    9   F   West Chester Rustin          7:36   18:30       
        44  258 Vanessa Oritiz     12  F   Downingtown East             6:55   18:34       
            318 Alyssa Anthony     9   F   Downingtown West             7:04   18:35       
        45  143 Charlotte Bruecks  10  F   Bishop Shanahan              7:18   18:36       
            241 Emily Cook         11  F   Downingtown East             6:59   18:39       
            322 Annika Brynildsen  9   F   Downingtown West             7:02   18:39       
        46 1113 Nicole DiGiulio    12  F   West Chester East            7:04   18:43       
            350 Maria Zeloyal      11  F   Downingtown West             7:24   18:44       
        47 1998 Chloe Warner       9   F   West Chester Rustin          7:23   18:44       
        48 1997 Taylor Verrekia    9   F   West Chester Rustin          7:29   18:45       
        49 1065 Rachel Poe         9   F   Unionville                   7:19   18:45       
        50  218 Patrisha Rokins    10  F   Coatesville                  7:01   18:55       
        51  149 Erin Hmiel         9   F   Bishop Shanahan              7:30   18:57       
           1068 Anna Semel         9   F   Unionville                   7:39   18:59       
            247 Megan Gibson       10  F   Downingtown East             7:00   19:00       
        52  145 Katie Dietl        9   F   Bishop Shanahan              7:06   19:02       
            319 Katelyn Anthony    11  F   Downingtown West             7:16   19:02       
            272 Kyra White         10  F   Downingtown East             7:04   19:03       
        53 1995 Jill Stout         11  F   West Chester Rustin          7:35   19:03       
        54 1989 Kar Lee Rodgers    9   F   West Chester Rustin          7:39   19:03       
            321 Shannon Blair      10  F   Downingtown West             7:25   19:04       
           1049 Anna Crawford      11  F   Unionville                   7:18   19:06       
           1056 Virginia Korrell   11  F   Unionville                   7:20   19:06       
        55 1992 Isabell Purcell    9   F   West Chester Rustin          7:37   19:12       
           1994 Natalie Sauselein  11  F   West Chester Rustin          7:37   19:16       
        56  105 Emma Sullivan      11  F   Avon Grove                   7:41   19:16       
        57   97 Anaya Espadas      11  F   Avon Grove                   7:43   19:19       
        58   93 Gianna Busala      10  F   Avon Grove                   7:43   19:19       
        59 1121 Michele LaColla    10  F   West Chester East            7:21   19:20       
            240 Eden Brown         9   F   Downingtown East             7:16   19:20       
           1116 Lydia Grossman     9   F   West Chester East            7:47   19:21       
           1128 Dimitra Migias     12  F   West Chester East            7:35   19:22       
            333 Hannah Gottlieb    11  F   Downingtown West             7:31   19:27       
            243 Emma Egnaczyk      10  F   Downingtown East             7:16   19:29       
        60  202 Logan Atkinson     11  F   Coatesville                  7:28   19:32       
        61  147 Haley Freeth       12  F   Bishop Shanahan              7:32   19:34       
            339 Madeline Leamy     11  F   Downingtown West             7:31   19:39       
        62  401 Millie Field       9   F   Great Valley                 7:52   19:44       
        63  408 Kierstann Knowles  10  F   Great Valley                 7:46   19:45       
            397 Erin Bevec         9   F   Great Valley                 7:31   19:47       
            326 Samantha Doerr     9   F   Downingtown West             7:44   19:51       
           1059 Ellie Martin       10  F   Unionville                   7:38   19:53       
            403 Clara Haubold      11  F   Great Valley                 8:08   19:54       
        64  476 Reema Roa          9   F   Kennett                      7:36   19:55       
            346 Kate Pelcin        11  F   Downingtown West             7:38   19:56       
            411 Kristina Newman    10  F   Great Valley                 7:52   19:57       
            153 Kelly McGlone      11  F   Bishop Shanahan              8:16   20:01       
        65  207 Maria Ellis        11  F   Coatesville                  7:34   20:08       
           1127 Anastasia Migias   10  F   West Chester East            7:59   20:09       
        66 1925 Andrea Hellmig     9   F   West Chester Henderson       7:42   20:10       
            327 Julia Driscoll     11  F   Downingtown West             7:37   20:12       
           1111 Caroline Cleveland 10  F   West Chester East            7:58   20:16       
           1109 Laurel Bowers      10  F   West Chester East            8:01   20:21       
            251 Gianna Martini     11  F   Downingtown East             7:32   20:29       
        67  203 Gabby Baumler      9   F   Coatesville                  7:41   20:32       
        68  473 Sydney Morgan      12  F   Kennett                      7:55   20:37       
            402 Jillian Flanagan   10  F   Great Valley                 7:53   20:38       
            246 Vanessa Flocco     9   F   Downingtown East             8:09   20:41       
        69  480 Anna Wilson        10  F   Kennett                      7:42   20:47       
        70  467 Kara Clarke        12  F   Kennett                      7:50   20:50       
           1132 Lauren Scheuer     12  F   West Chester East            7:58   20:53       
            982 Julia Stoltzfus    9   F   Octorara                     7:40   20:54       
           1984 Willow Greene      9   F   West Chester Rustin          7:55   20:55       
        71  477 Charlotte Schmitt  11  F   Kennett                      7:47   20:57       
            140 Mary Boland        9   F   Bishop Shanahan              7:58   21:01       
           1067 Natalie Seilus     10  F   Unionville                   8:02   21:07       
            249 Alyssa Haydon      12  F   Downingtown East             8:34   21:11       
        72  471 Sydney Mentzer     9   F   Kennett                      7:43   21:12       
           1979 Sarah Blossom      10  F   West Chester Rustin          8:43   21:12       
            154 Jen Sendi          12  F   Bishop Shanahan              8:24   21:17       
           1046 Cara Brennan       10  F   Unionville                   8:06   21:19       
           1937 Jen Waltz          11  F   West Chester Henderson       8:14   21:21       
           1130 Sophie Naylor      10  F   West Chester East            7:57   21:28       
        73  103 Emily Nair         11  F   Avon Grove                   8:08   21:29       
           1122 Alexa Leggett      10  F   West Chester East            8:13   21:31       
            159 Elizabeth Xydis    9   F   Bishop Shanahan              8:14   21:31       
           1053 Katie Hart         11  F   Unionville                   8:01   21:32       
            157 Lily Vasko         12  F   Bishop Shanahan              8:14   21:32       
           1117 Emma Holland       10  F   West Chester East            8:27   21:50       
           1931 Camille Parkinson  9   F   West Chester Henderson       8:15   22:07       
           1058 Emma Malone        9   F   Unionville                   8:56   22:31       
           1048 Ava Carlow         10  F   Unionville                   8:56   22:31       
            415 Sarah Son          10  F   Great Valley                 8:47   22:45       
            983 Madison Stoltzfus  12  F   Octorara                     8:33   23:03       
            986 Katherine Wisot    12  F   Octorara                     9:12   24:45       
           1980 Jesse Coleman      10  F   West Chester Rustin         10:34   25:13       
           1126 Emma Luksic        9   F   West Chester East            9:14   25:20       
           1932 Vanessa Rybandt    9   F   West Chester Henderson       9:58   27:30       
           1981 Maggie Dolan       12  F   West Chester Rustin         11:10   29:24       
            407 Kaitlin Kirsch     10  F   Great Valley                 7:05               
           1928 Hona Laufenberg    12  F   West Chester Henderson       7:42               
            342 Rose Mastrangelo   9   F   Downingtown West             8:19               


Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: