*********** TEAM SCORE **********

  1. Downingtown West         
            2    5    8   10   16  (33) (41) =    41
  2. West Chester Henderson   
            1    9   13   14   23  (30) (46) =    60
  3. Bishop Shanahan          
           18   19   20   21   22  (24) (31) =   100
  4. West Chester East        
            6   17   26   27   28  (38) (40) =   104
  5. Avon Grove               
            7   25   34   49   51  (54) (56) =   166
  6. Great Valley             
           29   35   36   39   61  (63) (71) =   200
  7. West Chester Rustin      
            4   15   55   65   69  (72) (75) =   208
  8. Downingtown East         
           32   43   44   45   47  (52) (59) =   211
  9. Unionville               
            3   53   60   62   64  (74) (77) =   242
  9. Kennett                  
           12   42   50   68   70  (76) (88) =   242
 11. Coatesville              
           11   37   73   78   79  (83)      =   278
 12. Oxford Area              
           48   57   58   66   67  (80) (91) =   296
 13. Octorara                 
           81   82   84   85   86  (87)      =   418
 14. Sun Valley               
           89   90   92   93   94            =   458


                                                                      Page 1

                   CHES-MONT CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                          UNIONVILLE HIGH SCHOOL
                                 10/12/15

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                    1600    3853    Time     
===== ==== ==== ================== === === ========================= ======= ======= ===== 
         1 1971 Spencer Smucker    10  M   West Chester Henderson       4:58               
         2  373 Josh Hoey          10  M   Downingtown West             4:58               
         3 1090 Kent Hall          12  M   Unionville                   4:59               
         4 2354 Jack Carmody       12  M   West Chester Rustin          4:59               
         5  359 Shaun Bullock      11  M   Downingtown West             4:59               
         6 1907 Robert Moser       12  M   West Chester East            4:59               
         7  123 Jake Ilgenfritz    12  M   Avon Grove                   4:59               
         8  355 Ryan Barton        11  M   Downingtown West             5:00               
         9 1947 Jack Downing       11  M   West Chester Henderson       5:00               
        10  383 Jake O'Neill       11  M   Downingtown West             5:00               
        11  231 Colin Mihalak      11  M   Coatesville                  5:00               
        12  492 Austin Maxwell     11  M   Kennett                      5:01               
        13 1964 Carson Reuther     12  M   West Chester Henderson       5:01               
        14 1962 Connor McSwain     12  M   West Chester Henderson       5:01               
        15 2364 Brandon Hontz      11  M   West Chester Rustin          5:01               
        16  356 Patrick Blair      11  M   Downingtown West             5:01               
        17 1156 Sebastian Hoyos    12  M   West Chester East            5:02               
        18  170 Jack Ettien        9   M   Bishop Shanahan              5:04               
        19  201 Logan Yoquinto     10  M   Bishop Shanahan              5:04               
        20  164 Seamus Breslin     12  M   Bishop Shanahan              5:04               
        21  177 Chris Kolimago     12  M   Bishop Shanahan              5:04               
        22  183 Jonathan McGrory   10  M   Bishop Shanahan              5:05               
        23 1939 Ben Berkman        11  M   West Chester Henderson       5:05               
        24  169 Blake Ettien       12  M   Bishop Shanahan              5:05               
        25  134 Ronny Rineer       11  M   Avon Grove                   5:06               
        26 1152 Andrew Ford        12  M   West Chester East            5:06               
        27 1153 Jared Franz        12  M   West Chester East            5:06               
        28 1140 Daniel Brennan     11  M   West Chester East            5:07               
        29  463 Brett Zatlin       10  M   Great Valley                 5:07               
        30 1969 Matt Ryder         11  M   West Chester Henderson       5:09               
        31  182 Mark Matthews      12  M   Bishop Shanahan              5:11               
        32  298 Dylan McEvoy       11  M   Downingtown East             5:11               
        33  352 Drew Alansky       11  M   Downingtown West             5:11               
        34  116 Noah Dusseau       10  M   Avon Grove                   5:12               
        35  448 Tyler Pascocello   12  M   Great Valley                 5:12               
        36  462 Robbie Wismer      12  M   Great Valley                 5:13               
        37  232 Daniel Olds        10  M   Coatesville                  5:13               
        38 1144 Andrew Criscuolo   10  M   West Chester East            5:13               
        39  425 Everett Beauregard 11  M   Great Valley                 5:14               
        40 1142 Matthew Clarke     10  M   West Chester East            5:14               
        41  362 Ben Codd           11  M   Downingtown West             5:15               
        42  489 Ryan Ganly         11  M   Kennett                      5:16               
        43  302 Alex Ochsner       12  M   Downingtown East             5:18               
        44  276 Evan Dewey         11  M   Downingtown East             5:19               
        45  279 Braden Dommel      12  M   Downingtown East             5:20               
        46 1963 Calvin Pash        9   M   West Chester Henderson       5:20               
        47  288 Dylan Jackson      11  M   Downingtown East             5:20               
        48 1026 John Winters       11  M   Oxford Area                  5:20               
        49  111 Shae Christensen   10  M   Avon Grove                   5:20               
        50  488 Jack Driesback     11  M   Kennett                      5:20               
        51  124 Hunter Jarratt     11  M   Avon Grove                   5:21               
        52  305 Chris Poulos       11  M   Downingtown East             5:21               
        53 1075 Matt Biederman     11  M   Unionville                   5:21               
        54  139 Connor Zilinskas   11  M   Avon Grove                   5:21               
        55 2362 Edward Harpstead   11  M   West Chester Rustin          5:21               
        56  125 Parker Jarratt     9   M   Avon Grove                   5:21               
        57 1016 Evan Campbell      9   M   Oxford Area                  5:21               
        58 1019 Jake Gane          11  M   Oxford Area                  5:22               
        59  278 Jacob Dewey        11  M   Downingtown East             5:22               
        60 1095 Nick Lopapa        12  M   Unionville                   5:22               
        61  449 Scott Peduto       11  M   Great Valley                 5:22               
        62 1101 Jack Odom          11  M   Unionville                   5:23               
        63  457 Tommy Walsh        12  M   Great Valley                 5:23               
        64 1085 Joseph Faia        11  M   Unionville                   5:24               
        65 2360 Ryan Demis         11  M   West Chester Rustin          5:24               
        66 1014 Joe Barr           12  M   Oxford Area                  5:25               
        67 1025 Matt Sumner        10  M   Oxford Area                  5:25               
        68  484 Cody Brown         11  M   Kennett                      5:27               
        69 2377 Kyle Weber         11  M   West Chester Rustin          5:29               
        70  494 Davis Piercy       9   M   Kennett                      5:29               
        71  430 Hayden Coates      9   M   Great Valley                 5:30               
        72 2356 Colbe Clark        11  M   West Chester Rustin          5:30               
        73  227 Micah Kranzel      9   M   Coatesville                  5:31               
        74 1104 Kyle Pelegrin      12  M   Unionville                   5:31               
        75 2375 Andrew Warner      12  M   West Chester Rustin          5:33               
        76  496 Cole Robinson      9   M   Kennett                      5:36               
        77 1084 Cole Driver        9   M   Unionville                   5:37               
        78  228 Ryan Leahan        11  M   Coatesville                  5:38               
        79  234 Ayize Williams     10  M   Coatesville                  5:38               
        80 1015 Anthony Bryant     10  M   Oxford Area                  5:41               
        81  995 Keith Hazen        12  M   Octorara                     5:45               
        82  991 Ethan Creveling    10  M   Octorara                     5:45               
        83  224 Bradley Forward    10  M   Coatesville                  5:46               
        84 1002 Scott Petersen     10  M   Octorara                     5:52               
        85 1000 Brent Mattis       10  M   Octorara                     5:53               
        86  989 Matt Carr          12  M   Octorara                     5:54               
        87  988 Liam Babauta       10  M   Octorara                     5:55               
        88  485 Scott Dreisback    10  M   Kennett                      5:56               
        89 1043 Shane Sarosy       12  M   Sun Valley                   5:57               
        90 1036 Ryan Cassidy       10  M   Sun Valley                   6:05               
        91 1017 Alex Chavez        12  M   Oxford Area                  6:06               
        92 1033 Nick Bailey        10  M   Sun Valley                   6:07               
        93 1039 Tom Geveke         10  M   Sun Valley                   6:07               
        94 1041 Mike Hopkins       10  M   Sun Valley                   7:01               
Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: