*********** TEAM SCORE **********

  1. Unionville               
            2    5    8   10   44  (51) (55) =    69
  2. West Chester Henderson   
            4   13   14   19   27  (33) (35) =    77
  3. Coatesville              
            3   15   16   23   26  (54) (69) =    83
  4. Downingtown East         
            7    9   25   28   29  (32) (41) =    98
  5. Downingtown West         
            1   20   22   31   34  (36) (37) =   108
  6. Great Valley             
           17   18   46   49   66  (67) (68) =   196
  7. Kennett                  
           24   42   47   48   50  (59) (60) =   211
  8. Avon Grove               
           12   40   52   56   57  (58) (70) =   217
  9. West Chester East        
           11   38   45   62   64  (75) (76) =   220
 10. Bishop Shanahan          
           21   30   61   71   73  (80) (81) =   256
 11. West Chester Rustin      
            6   53   65   83   84  (85) (86) =   291
 12. Oxford Area              
           39   43   72   77   78            =   309
 13. Octorara                 
           63   74   79   82   87  (88)      =   385


                                                                      Page 1

                   CHES-MONT CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                          UNIONVILLE HIGH SCHOOL
                                 10/11/16

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                    1600    3200    Time     
===== ==== ==== ================== === === ========================= ======= ======= ===== 
         1  640 Aislinn Devlin     12  F   Downingtown West             5:32               
         2 4699 Anna Juul          12  F   Unionville                   5:44               
         3  551 Sammie Miller      10  F   Coatesville                  5:57               
         4 4822 Courtney Alexander 10  F   West Chester Henderson       5:58               
         5 4705 Madison McGovern   10  F   Unionville                   5:58               
         6 4889 Laura Klang        12  F   West Chester Rustin          5:58               
         7  593 Maddy VanBlunk     12  F   Downingtown East             5:58               
         8 4689 Jillian Brislin    12  F   Unionville                   6:01               
         9  592 Lexi VanBlunk      12  F   Downingtown East             6:01               
        10 4694 Elizabeth Edwards  12  F   Unionville                   6:02               
        11 4758 Allyson Clarke     9   F   West Chester East            6:02               
        12  440 Molly Jacobs       12  F   Avon Grove                   6:06               
        13 4836 Courtney Kitchen   10  F   West Chester Henderson       6:08               
        14 4844 Emma Teneza        9   F   West Chester Henderson       6:12               
        15  553 Leah Moffitt       9   F   Coatesville                  6:13               
        16  552 Tina Mitchell      12  F   Coatesville                  6:13               
        17 4542 Amy Willig         10  F   Great Valley                 6:15               
        18 4538 Annalise Porreca   10  F   Great Valley                 6:18               
        19 4843 Alicia Stratman    11  F   West Chester Henderson       6:19               
        20  656 Grace Mucha        9   F   Downingtown West             6:19               
        21  490 Kim Harlan         10  F   Bishop Shanahan              6:20               
        22  639 Sarah Codd         12  F   Downingtown West             6:20               
        23  548 Isabel Fox         11  F   Coatesville                  6:21               
        24 4579 Melissa Fitzgibbon 11  F   Kennett                      6:23               
        25  586 Caroline Roumpz    12  F   Downingtown East             6:23               
        26  546 Makayla Eberly     12  F   Coatesville                  6:24               
        27 4825 Katie Bixler       10  F   West Chester Henderson       6:24               
        28  575 Audrey Fatone      11  F   Downingtown East             6:25               
        29  589 Allie Squeri       9   F   Downingtown East             6:25               
        30  496 Abby Lee           10  F   Bishop Shanahan              6:26               
        31  645 Reagan Flannery    9   F   Downingtown West             6:26               
        32  569 Elizabeth Alexande 11  F   Downingtown East             6:26               
        33 4838 Allie Lister       9   F   West Chester Henderson       6:26               
        34  654 Halle Martosella   12  F   Downingtown West             6:27               
        35 4839 Lucy Merrill       11  F   West Chester Henderson       6:27               
        36  646 Nina Gallagher     10  F   Downingtown West             6:27               
        37  644 Lauren Flannery    9   F   Downingtown West             6:27               
        38 4764 Holly Johnson      11  F   West Chester East            6:27               
        39 4649 Madeline Williams  11  F   Oxford Area                  6:27               
        40  446 Lindsay Smyth      12  F   Avon Grove                   6:27               
        41  585 Clare Robson       9   F   Downingtown East             6:28               
        42 4580 Nicole Huff        11  F   Kennett                      6:28               
        43 4642 Elizabeth Estes    9   F   Oxford Area                  6:28               
        44 4704 Kaylee McCarthy    12  F   Unionville                   6:29               
        45 4762 Katherine Duguid   12  F   West Chester East            6:29               
        46 4527 Kayla Beck         12  F   Great Valley                 6:30               
        47 4586 Lexi Reilly        12  F   Kennett                      6:31               
        48 4593 Vanessa Woodson    9   F   Kennett                      6:33               
        49 4539 Brenna Ruhnke      11  F   Great Valley                 6:33               
        50 4582 Kelsey Mentzer     12  F   Kennett                      6:34               
        51 4719 Julia Zorab        11  F   Unionville                   6:34               
        52  441 Lauren Jones       12  F   Avon Grove                   6:34               
           4673 Natalie Novotni    12  F   Sun Valley                   6:34               
        53 4908 Anja Tuominen      11  F   West Chester Rustin          6:34               
        54  554 Rebekah Okumura    10  F   Coatesville                  6:34               
        55 4715 Hallie Weaver      11  F   Unionville                   6:35               
        56  437 Cammie Forehand    11  F   Avon Grove                   6:35               
        57  435 Kiersten Crouse    11  F   Avon Grove                   6:36               
        58  431 Alexis Barfell     12  F   Avon Grove                   6:37               
        59 4589 Julia Sharp        12  F   Kennett                      6:37               
        60 4581 Kelsey Lucenius    9   F   Kennett                      6:37               
        61  494 Julia Kane         12  F   Bishop Shanahan              6:39               
        62 4778 Rachel Sehon       12  F   West Chester East            6:43               
        63 4613 Elizabeth Cassidy  10  F   Octorara                     6:43               
        64 4775 Kerri Rafter       12  F   West Chester East            6:44               
        65 4891 Ligia Landow       10  F   West Chester Rustin          6:44               
        66 4528 Eryn Casey         12  F   Great Valley                 6:44               
        67 4526 Emma Banister      9   F   Great Valley                 6:45               
        68 4533 Mackenzie Jones    12  F   Great Valley                 6:46               
        69  549 Shannon Gemmell    10  F   Coatesville                  6:46               
        70  433 Carly Clark        10  F   Avon Grove                   6:47               
        71  495 Ally Kelly         11  F   Bishop Shanahan              6:48               
        72 4646 Christina Jimenez  9   F   Oxford Area                  6:49               
        73  492 Caitlin Hmiel      9   F   Bishop Shanahan              6:49               
        74 4620 Alex Ward          10  F   Octorara                     6:53               
        75 4771 Claire Mobed       10  F   West Chester East            6:53               
        76 4765 Caroline Johnston  12  F   West Chester East            6:54               
        77 4645 Elizabeth Harvey   12  F   Oxford Area                  6:55               
        78 4648 Allison Malone     12  F   Oxford Area                  6:58               
        79 4615 Carli Hirt         9   F   Octorara                     6:58               
        80  493 Erin Hmiel         10  F   Bishop Shanahan              7:01               
        81  489 Tara Greenwood     12  F   Bishop Shanahan              7:01               
           4672 Artricia Nou       12  F   Sun Valley                   7:06               
        82 4619 Kim Trainor        10  F   Octorara                     7:10               
        83 4907 Katherine Tolsdorf 10  F   West Chester Rustin          7:11               
        84 4902 Faith Schmidt      10  F   West Chester Rustin          7:12               
        85 4886 Josi Gatto         10  F   West Chester Rustin          7:12               
        86 4892 Tabitha Larosa     10  F   West Chester Rustin          7:13               
        87 4614 Emily Dyer         10  F   Octorara                     7:33               
        88 4611 Shannon Amole      11  F   Octorara                     7:33               
Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: