*********** TEAM SCORE **********

  1. Unionville               
            2    6   11   12   25  (40) (41) =    56
  2. Downingtown East         
            5   10   18   22   30  (39) (59) =    85
  3. Downingtown West         
            1   16   17   26   27  (29) (33) =    87
  4. West Chester Henderson   
            4    9   13   32   37  (42) (54) =    95
  5. Coatesville              
            8   14   23   36   46  (64) (66) =   127
  6. West Chester East        
            7   21   38   43   53  (61) (63) =   162
  7. Great Valley             
           19   34   35   49   58  (62) (74) =   195
  8. Avon Grove               
           15   31   48   52   55  (69) (71) =   201
  9. Kennett                  
           20   45   47   51   56  (57) (60) =   219
 10. Bishop Shanahan          
           24   28   44   67   68            =   231
 11. West Chester Rustin      
            3   50   65   70   72  (73)      =   260


                                                                      Page 1

                   CHES-MONT CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                          UNIONVILLE HIGH SCHOOL
                                 10/11/16

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                    1600    3407    Time     
===== ==== ==== ================== === === ========================= ======= ======= ===== 
         1  640 Aislinn Devlin     12  F   Downingtown West             5:32   12:04       
         2 4699 Anna Juul          12  F   Unionville                   5:44   12:33       
         3 4889 Laura Klang        12  F   West Chester Rustin          5:58   13:10       
         4 4822 Courtney Alexander 10  F   West Chester Henderson       5:58   13:10       
         5  593 Maddy VanBlunk     12  F   Downingtown East             5:58   13:11       
         6 4705 Madison McGovern   10  F   Unionville                   5:58   13:22       
         7 4758 Allyson Clarke     9   F   West Chester East            6:02   13:23       
         8  551 Sammie Miller      10  F   Coatesville                  5:57   13:27       
         9 4836 Courtney Kitchen   10  F   West Chester Henderson       6:08   13:27       
        10  592 Lexi VanBlunk      12  F   Downingtown East             6:01   13:28       
        11 4694 Elizabeth Edwards  12  F   Unionville                   6:02   13:33       
        12 4689 Jillian Brislin    12  F   Unionville                   6:01   13:33       
        13 4844 Emma Teneza        9   F   West Chester Henderson       6:12   13:45       
        14  553 Leah Moffitt       9   F   Coatesville                  6:13   13:51       
        15  440 Molly Jacobs       12  F   Avon Grove                   6:06   13:52       
        16  639 Sarah Codd         12  F   Downingtown West             6:20   13:55       
        17  656 Grace Mucha        9   F   Downingtown West             6:19   13:58       
        18  586 Caroline Roumpz    12  F   Downingtown East             6:23   14:02       
        19 4542 Amy Willig         10  F   Great Valley                 6:15   14:02       
        20 4580 Nicole Huff        11  F   Kennett                      6:28   14:03       
        21 4764 Holly Johnson      11  F   West Chester East            6:27   14:05       
        22  575 Audrey Fatone      11  F   Downingtown East             6:25   14:09       
        23  552 Tina Mitchell      12  F   Coatesville                  6:13   14:09       
        24  490 Kim Harlan         10  F   Bishop Shanahan              6:20   14:09       
        25 4704 Kaylee McCarthy    12  F   Unionville                   6:29   14:09       
        26  645 Reagan Flannery    9   F   Downingtown West             6:26   14:13       
        27  654 Halle Martosella   12  F   Downingtown West             6:27   14:13       
        28  496 Abby Lee           10  F   Bishop Shanahan              6:26   14:13       
        29  646 Nina Gallagher     10  F   Downingtown West             6:27   14:14       
        30  589 Allie Squeri       9   F   Downingtown East             6:25   14:14       
        31  446 Lindsay Smyth      12  F   Avon Grove                   6:27   14:14       
        32 4843 Alicia Stratman    11  F   West Chester Henderson       6:19   14:17       
        33  644 Lauren Flannery    9   F   Downingtown West             6:27   14:23       
        34 4538 Annalise Porreca   10  F   Great Valley                 6:18   14:28       
        35 4527 Kayla Beck         12  F   Great Valley                 6:30   14:30       
        36 4642 Elizabeth Estes    9   F   Oxford Area                  6:28   14:31       
        37  548 Isabel Fox         11  F   Coatesville                  6:21   14:32       
        38 4825 Katie Bixler       10  F   West Chester Henderson       6:24   14:32       
        39 4762 Katherine Duguid   12  F   West Chester East            6:29   14:33       
        40 4649 Madeline Williams  11  F   Oxford Area                  6:27   14:34       
        41  569 Elizabeth Alexande 11  F   Downingtown East             6:26   14:38       
        42 4719 Julia Zorab        11  F   Unionville                   6:34   14:39       
        43 4715 Hallie Weaver      11  F   Unionville                   6:35   14:40       
        44 4838 Allie Lister       9   F   West Chester Henderson       6:26   14:41       
        45 4775 Kerri Rafter       12  F   West Chester East            6:44   14:44       
        46  494 Julia Kane         12  F   Bishop Shanahan              6:39   14:44       
        47 4586 Lexi Reilly        12  F   Kennett                      6:31   14:44       
        48  546 Makayla Eberly     12  F   Coatesville                  6:24   14:45       
        49 4582 Kelsey Mentzer     12  F   Kennett                      6:34   14:46       
        50  441 Lauren Jones       12  F   Avon Grove                   6:34   14:46       
        51 4528 Eryn Casey         12  F   Great Valley                 6:44   14:48       
           4673 Natalie Novotni    12  F   Sun Valley                   6:34   14:50       
        52 4908 Anja Tuominen      11  F   West Chester Rustin          6:34   14:51       
        53 4579 Melissa Fitzgibbon 11  F   Kennett                      6:23   14:53       
        54  437 Cammie Forehand    11  F   Avon Grove                   6:35   14:54       
        55 4778 Rachel Sehon       12  F   West Chester East            6:43   14:57       
        56 4839 Lucy Merrill       11  F   West Chester Henderson       6:27   14:57       
        57  431 Alexis Barfell     12  F   Avon Grove                   6:37   14:58       
        58 4589 Julia Sharp        12  F   Kennett                      6:37   15:00       
        59 4593 Vanessa Woodson    9   F   Kennett                      6:33   15:01       
        60 4533 Mackenzie Jones    12  F   Great Valley                 6:46   15:04       
        61  585 Clare Robson       9   F   Downingtown East             6:28   15:04       
        62 4581 Kelsey Lucenius    9   F   Kennett                      6:37   15:07       
        63 4771 Claire Mobed       10  F   West Chester East            6:53   15:09       
        64 4526 Emma Banister      9   F   Great Valley                 6:45   15:10       
        65 4765 Caroline Johnston  12  F   West Chester East            6:54   15:10       
        66  554 Rebekah Okumura    10  F   Coatesville                  6:34   15:11       
        67 4891 Ligia Landow       10  F   West Chester Rustin          6:44   15:13       
        68  549 Shannon Gemmell    10  F   Coatesville                  6:46   15:15       
        69  495 Ally Kelly         11  F   Bishop Shanahan              6:48   15:24       
        70 4613 Elizabeth Cassidy  10  F   Octorara                     6:43   15:34       
        71  492 Caitlin Hmiel      9   F   Bishop Shanahan              6:49   15:36       
        72  433 Carly Clark        10  F   Avon Grove                   6:47   15:42       
        73 4646 Christina Jimenez  9   F   Oxford Area                  6:49   15:49       
        74 4648 Allison Malone     12  F   Oxford Area                  6:58   15:51       
        75 4886 Josi Gatto         10  F   West Chester Rustin          7:12   15:54       
        76  435 Kiersten Crouse    11  F   Avon Grove                   6:36   15:54       
        77 4907 Katherine Tolsdorf 10  F   West Chester Rustin          7:11   15:55       
        78 4902 Faith Schmidt      10  F   West Chester Rustin          7:12   15:55       
           4672 Artricia Nou       12  F   Sun Valley                   7:06   15:58       
        79 4620 Alex Ward          10  F   Octorara                     6:53   15:58       
        80 4539 Brenna Ruhnke      11  F   Great Valley                 6:33   16:01       
        81 4645 Elizabeth Harvey   12  F   Oxford Area                  6:55               
        82 4615 Carli Hirt         9   F   Octorara                     6:58               
        83  493 Erin Hmiel         10  F   Bishop Shanahan              7:01               
        84  489 Tara Greenwood     12  F   Bishop Shanahan              7:01               
        85 4619 Kim Trainor        10  F   Octorara                     7:10               
        86 4892 Tabitha Larosa     10  F   West Chester Rustin          7:13               
        87 4614 Emily Dyer         10  F   Octorara                     7:33               
        88 4611 Shannon Amole      11  F   Octorara                     7:33               


Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: