Page 1

                PIAA District 1 Cross Country Championship
                             Lehigh University
                                 10/28/16


                     *********** TEAM SCORE **********

  1. Council Rock North            
            4    5    7   15   18  (74)(264) =    49
  2. North Penn                    
           11   14   25   43   55  (70)(130) =   148
  3. Central Bucks West            
           21   32   33   40   44  (50) (57) =   170
  4. Downingtown West              
           19   24   30   75   86  (90)(108) =   234
  5. Spring Ford                   
           42   46   49   52   56  (89)(131) =   245
  6. West Chester Henderson        
           12   29   81  106  119 (126)(239) =   347
  7. West Chester East             
           26   63   91   95  104 (110)(160) =   379
  8. William Tennent               
            2    3   59  150  179 (181)(190) =   393
  9. Downingtown East              
           34   37   98  113  121 (143)(198) =   403
 10. Boyertown                     
           47   65   85  102  107 (173)(216) =   406
 11. West Chester Rustin           
           20   53   66  120  149 (232)(255) =   408
 12. Great Valley                  
           28   58   73   87  180 (259)(290) =   426
 13. Methacton                     
           67   69   82  111  146 (254)(320) =   475
 14. Central Bucks East            
           68   94   97  109  114 (123)(132) =   482
 15. Avon Grove                    
           17   99  100  105  164 (166)(201) =   485
 16. Pennsbury                     
           38   48  125  128  152 (163)(168) =   491
 17. Owen J. Roberts               
            8  127  135  140  141 (147)(185) =   551
 18. Haverford Township HS         
           35   80   88  151  205 (238)(247) =   559
 19. Unionville                    
           41   76  117  165  172 (183)(261) =   571
 20. Lower Merion                  
           36  101  103  167  169 (196)(229) =   576
 21. Quakertown                    
           13   72   78  200  215 (220)(258) =   578
 22. Penncrest                     
           22   51  148  176  204 (207)(241) =   601
 23. Souderton Area                
            6   64  116  212  213 (217)(352) =   611
 24. Kennett                       
           16   83  162  182  188 (250)(299) =   631
 25. Bishop Shanahan               
            9  145  153  155  171 (278)(279) =   633
 26. Coatesville                   
           39   54  170  178  237 (281)(289) =   678
 27. Council Rock South            
          122  129  134  154  157 (159)(226) =   696
 28. Bensalem                      
           27   71  139  223  294 (314)(346) =   754
 29. Upper Dublin                  
           60  118  203  206  210 (242)(272) =   797
 30. Hatboro Horsham               
           92  115  137  189  276 (295)(310) =   809
 31. Neshaminy                     
            1   62  219  262  286 (333)(351) =   830
 31. Wissahickon                   
           84   93  186  194  273 (277)(307) =   830
 33. Cheltenham                    
           31  193  197  199  225 (233)(236) =   845
 34. Pennridge                     
           77  161  202  209  218 (275)(282) =   867
 35. Central Bucks South           
           10  184  248  249  270 (271)(355) =   961
 36. Ridley                        
           79  133  214  266  288 (315)(335) =   980
 37. Strath Haven                  
          124  136  192  253  291 (338)(339) =   996
 38. Harriton                      
           45   61  263  319  321 (324)(329) =  1009
 39. Plymouth Whitemarsh           
          138  142  228  231  301 (306)(341) =  1040
 40. Pottsgrove                    
           96  158  256  297  300 (312)(353) =  1107
 41. Radnor                        
          112  234  240  268  280 (292)(296) =  1134
 42. Conestoga                     
          175  208  235  246  311 (332)(347) =  1175
 43. Upper Darby                   
           23  245  287  313  316            =  1184
 44. Perkiomen Valley              
          177  222  227  274  302 (326)(334) =  1202
 45. Phoenixville Area             
          187  195  230  303  305 (308)(317) =  1220
 46. Upper Merion                  
          243  244  260  265  267 (349)(359) =  1279
 47. Abington                      
          191  251  252  293  298 (318)      =  1285
 48. Garnet Valley                 
          144  269  322  323  325 (327)(337) =  1383
 49. Oxford Area                   
          174  285  304  309  331 (336)(369) =  1403
 50. Penn Wood                     
          211  224  340  350  354 (363)(370) =  1479
 51. Upper Moreland                
          257  283  284  366  371 (379)      =  1561
 52. Springfield (Delco)           
          156  330  362  368  372 (373)(374) =  1588
 53. Chester                       
          221  357  358  364  367 (377)      =  1667
 54. Sun Valley                    
          328  342  343  344  345 (365)(380) =  1702
 55. Marple Newtown                
          348  356  360  361  375 (376)(378) =  1800



 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                         Mile1   Mile2   Time     
===== ==== ==== ================== === === ============================== ======= ======= ===== 
         1 1125 Rusty Kujdych      11  M   Neshaminy                         4:57               
         2 3413 Sean Rahill        11  M   William Tennent                   4:58               
         3 3410 Evan Hutton        12  M   William Tennent                   4:58               
         4  223 Tim Haas           12  M   Council Rock North                4:58               
         5  220 Ryan Campbell      11  M   Council Rock North                4:59               
         6 3195 Connor McMenamin   12  M   Souderton Area                    4:59               
         7  224 Bryan Keller       12  M   Council Rock North                4:59               
         8 1179 Liam Conway        11  M   Owen J. Roberts                   4:59               
         9   53 Josh Hoey          11  M   Bishop Shanahan                   5:00               
        10  121 Matthew Scarpill   12  M   Central Bucks South               5:00               
        11 1154 Brendan O'Toole    11  M   North Penn                        5:00               
        12 3390 Spencer Smucker    11  M   West Chester Henderson            5:00               
        13 3142 Hudson Delisle     11  M   Quakertown                        5:00               
        14 1152 Colin Grace        11  M   North Penn                        5:00               
        15  221 Sam Earley         11  M   Council Rock North                5:00               
        16 1037 Austin Maxwell     12  M   Kennett                           5:00               
        17   26 Noah Dusseau       11  M   Avon Grove                        5:00               
        18  225 Ethan Koza         11  M   Council Rock North                5:00               
        19  306 Shaun Bullock      12  M   Downingtown West                  5:01               
        20 3402 Brandon Hontz      12  M   West Chester Rustin               5:01               
        21  134 Brian Mass         12  M   Central Bucks West                5:01               
        22 1220 Avery Lederer      11  M   Penncrest                         5:01               
        23 3286 Syed Shah          12  M   Upper Darby                       5:01               
        24  308 Jake O'Neill       12  M   Downingtown West                  5:01               
        25 1151 Nick Cataldi       10  M   North Penn                        5:01               
        26 3374 Joshua Lewin       9   M   West Chester East                 5:01               
        27   37 Aqeel Bacchus      12  M   Bensalem                          5:02               
        28  344 Brett Zatlin       11  M   Great Valley                      5:02               
        29 3385 Jack Downing       12  M   West Chester Henderson            5:02               
        30  304 Ryan Barton        12  M   Downingtown West                  5:02               
        31  149 Will Griffen       12  M   Cheltenham                        5:03               
        32  136 Michael Samson     11  M   Central Bucks West                5:03               
        33  130 Ben Bunch          11  M   Central Bucks West                5:03               
        34  290 Dylan McEvoy       12  M   Downingtown East                  5:03               
        35  386 James Abrahams     12  M   Haverford Township HS             5:04               
        36 1049 Matthew D'Aquila   12  M   Lower Merion                      5:04               
        37  293 Nick Robinson      10  M   Downingtown East                  5:04               
        38 1248 Eric Kersten       12  M   Pennsbury                         5:04               
        39  183 Ryan Leahan        12  M   Coatesville                       5:05               
        40  131 Teagan Fortna      12  M   Central Bucks West                5:05               
        41 3268 James Conway       10  M   Unionville                        5:05               
        42 3205 Shane Ainscoe      11  M   Spring Ford                       5:05               
        43 1153 Brian Johnson      10  M   North Penn                        5:05               
        44  132 Alec Hofer         12  M   Central Bucks West                5:05               
        45  363 Bruce Herriott     12  M   Harriton                          5:05               
        46 3206 Jacob McKenna      11  M   Spring Ford                       5:06               
        47   66 Dominic Derafelo   11  M   Boyertown                         5:06               
        48 1252 Jed Scratchard     11  M   Pennsbury                         5:06               
        49 3211 Zachary Smith      11  M   Spring Ford                       5:06               
        50  135 Mark McClenahan    12  M   Central Bucks West                5:06               
        51 1222 Justin Senackerib  11  M   Penncrest                         5:06               
        52 3208 Patrick Power      12  M   Spring Ford                       5:06               
        53 3401 Edward Harpstead   12  M   West Chester Rustin               5:07               
        54  184 Colin Mihalak      12  M   Coatesville                       5:07               
        55 1156 Zach Thomas        12  M   North Penn                        5:07               
        56 3210 Milan Sharma       11  M   Spring Ford                       5:08               
        57  133 Carter Laatsch     10  M   Central Bucks West                5:08               
        58  338 Everett Beauregard 12  M   Great Valley                      5:08               
        59 3409 Christian Craig    12  M   William Tennent                   5:08               
        60 3295 Ben Brugger        11  M   Upper Dublin                      5:08               
        61  364 Jan Terwiesch      12  M   Harriton                          5:08               
        62 1123 Jason Fitch        11  M   Neshaminy                         5:08               
        63 3375 Harrison Mazurek   11  M   West Chester East                 5:09               
        64 3192 Joe Breen          12  M   Souderton Area                    5:09               
        65   67 Josh Endy          11  M   Boyertown                         5:09               
        66 3400 Ryan Demis         12  M   West Chester Rustin               5:09               
        67 1098 Nicholas DeFilippi 12  M   Methacton                         5:09               
        68  103 David Endres       10  M   Central Bucks East                5:09               
        69 1094 Joshua Brycki      12  M   Methacton                         5:09               
        70 1150 Lucas Apple        11  M   North Penn                        5:09               
        71   43 Isaiah Thomas      12  M   Bensalem                          5:09               
        72 3145 Kevin Juszynski    11  M   Quakertown                        5:10               
        73  340 Seth Hoffritz      10  M   Great Valley                      5:10               
        74  222 Kevin Ehrgott      11  M   Council Rock North                5:10               
        75  305 Patrick Blair      12  M   Downingtown West                  5:10               
        76 3273 Cole Walker        9   M   Unionville                        5:10               
        77 1236 Andrew Saville     12  M   Pennridge                         5:10               
        78 3146 Nolan Pernia       11  M   Quakertown                        5:11               
        79 3173 Zack Forney        11  M   Ridley                            5:11               
        80  391 Elliot Miciek      12  M   Haverford Township HS             5:11               
        81 3388 Stephen Heck       11  M   West Chester Henderson            5:11               
        82 1096 Thomas Chimes      10  M   Methacton                         5:11               
        83 1034 Cody Brown         12  M   Kennett                           5:12               
        84 3423 Ben Hoyer          11  M   Wissahickon                       5:12               
        85   70 Justin Smyth       11  M   Boyertown                         5:12               
        86  309 Tyler Rollins      11  M   Downingtown West                  5:12               
        87  339 Hayden Coates      10  M   Great Valley                      5:12               
        88  387 Josh Adams         12  M   Haverford Township HS             5:12               
        89 3207 Joseph Power       10  M   Spring Ford                       5:12               
        90  303 Drew Alansky       12  M   Downingtown West                  5:12               
        91 3372 Matthew Clarke     11  M   West Chester East                 5:12               
        92  376 Kyle Hontz         10  M   Hatboro Horsham                   5:13               
        93 3424 Nathan Leung       11  M   Wissahickon                       5:13               
        94  107 William Schulz     12  M   Central Bucks East                5:13               
        95 3370 Daniel Brennan     12  M   West Chester East                 5:13               
        96 3121 Michael Neeson     12  M   Pottsgrove                        5:14               
        97  102 Declan Earles      11  M   Central Bucks East                5:14               
        98  289 Evan Dewey         12  M   Downingtown East                  5:14               
        99   28 Hunter Jarratt     12  M   Avon Grove                        5:14               
       100   30 Ronny Rineer       12  M   Avon Grove                        5:14               
       101 1053 Theodore Neckowicz 12  M   Lower Merion                      5:14               
       102   65 Todd Barton        11  M   Boyertown                         5:14               
       103 1050 Evan Hassman       12  M   Lower Merion                      5:14               
       104 3373 Andrew Criscuolo   11  M   West Chester East                 5:14               
       105   25 Matt Chapla        12  M   Avon Grove                        5:14               
       106 3384 Ben Berkman        12  M   West Chester Henderson            5:14               
       107   69 Kollin Miller      11  M   Boyertown                         5:14               
       108  307 Evan Kaiser        11  M   Downingtown West                  5:14               
       109  106 Cole Sands         10  M   Central Bucks East                5:14               
       110 3376 Joseph Mazzo       10  M   West Chester East                 5:14               
       111 1100 Matt Varghese      9   M   Methacton                         5:15               
       112 3159 Peter Cooke        12  M   Radnor                            5:15               
       113  292 Chris Poulos       12  M   Downingtown East                  5:15               
       114  108 Owen Zila          11  M   Central Bucks East                5:15               
       115  372 Jared Bixler       11  M   Hatboro Horsham                   5:15               
       116 3191 Paul Boehm         10  M   Souderton Area                    5:15               
       117 3270 Joseph Faia        12  M   Unionville                        5:15               
       118 3299 Danny Michels      12  M   Upper Dublin                      5:15               
       119 3389 Calvin Pash        10  M   West Chester Henderson            5:15               
       120 3399 Colbe Clark        12  M   West Chester Rustin               5:15               
       121  295 Russel Winters     10  M   Downingtown East                  5:15               
       122  240 Andrew Zawodniak   11  M   Council Rock South                5:15               
       123  105 Cade Sands         10  M   Central Bucks East                5:16               
       124 3242 Evan Chen          11  M   Strath Haven                      5:16               
       125 1251 Aidan Sauer        11  M   Pennsbury                         5:16               
       126 3386 Will Gamble        12  M   West Chester Henderson            5:16               
       127 1180 Andrew Malmstrom   11  M   Owen J. Roberts                   5:16               
       128 1249 Dan Mink           12  M   Pennsbury                         5:16               
       129  236 Kyle Kutney        10  M   Council Rock South                5:16               
       130 1155 Dylan Reid         9   M   North Penn                        5:16               
       131 3209 Kyle Reed          12  M   Spring Ford                       5:16               
       132  104 Sean Lahetta       10  M   Central Bucks East                5:17               
       133 3175 Sean Scandle       12  M   Ridley                            5:17               
       134  237 Collin Ochs        10  M   Council Rock South                5:17               
       135 1181 Kyle Malmstrom     11  M   Owen J. Roberts                   5:17               
       136 3247 Justin Malley      11  M   Strath Haven                      5:17               
       137  378 Brendan Quinn      12  M   Hatboro Horsham                   5:17               
       138 1299 Doug Luba          12  M   Plymouth Whitemarsh               5:17               
       139   40 Tommy Brewer       10  M   Bensalem                          5:17               
       140 1183 Quinten Sherwood   10  M   Owen J. Roberts                   5:17               
       141 1177 Sean Barone        12  M   Owen J. Roberts                   5:17               
       142 1296 Chris Johnson      12  M   Plymouth Whitemarsh               5:17               
       143  294 Aaron Stoyack      11  M   Downingtown East                  5:17               
       144  317 Kyle Berardi       12  M   Garnet Valley                     5:18               
       145   57 Logan Yoquinto     11  M   Bishop Shanahan                   5:18               
       146 1099 Garrett McPhillips 10  M   Methacton                         5:18               
       147 1182 Conor Murray       12  M   Owen J. Roberts                   5:18               
       148 1218 Connor Bonebrake   10  M   Penncrest                         5:18               
       149 3404 Blake Winkley      10  M   West Chester Rustin               5:18               
       150 3412 Matt Kraus         12  M   William Tennent                   5:18               
       151  392 Evan Peetros       10  M   Haverford Township HS             5:18               
       152 1250 Thomas Mink        11  M   Pennsbury                         5:18               
       153   52 Jonah Hoey         9   M   Bishop Shanahan                   5:18               
       154  234 David Bleiman      12  M   Council Rock South                5:18               
       155   55 Jonathan McGrory   11  M   Bishop Shanahan                   5:18               
       156 3219 Joseph Cardie      12  M   Springfield (Delco)               5:18               
       157  239 Ian Welborn        11  M   Council Rock South                5:18               
       158 3117 Cole Goldcamp      11  M   Pottsgrove                        5:18               
       159  238 Nate Stockwell     12  M   Council Rock South                5:19               
       160 3371 Sean Brennan       10  M   West Chester East                 5:19               
       161 1233 Luke Eissler       10  M   Pennridge                         5:19               
       162 1040 Cole Robinson      10  M   Kennett                           5:19               
       163 1246 Calvin Hodges      11  M   Pennsbury                         5:19               
       164   29 Parker Jarratt     10  M   Avon Grove                        5:19               
       165 3267 Matt Biederman     12  M   Unionville                        5:19               
       166   31 Connor Zilinskas   12  M   Avon Grove                        5:19               
       167 1048 Ethan Boyer        12  M   Lower Merion                      5:19               
       168 1247 Steffen Hude       12  M   Pennsbury                         5:19               
       169 1051 Charlie Herrmann   10  M   Lower Merion                      5:19               
       170  185 Daniel Olds        11  M   Coatesville                       5:19               
       171   51 Jack Ettien        10  M   Bishop Shanahan                   5:19               
       172 3269 Connor Deutsch     12  M   Unionville                        5:19               
       173   68 Christian McComb   9   M   Boyertown                         5:20               
       174 1192 Evan Campbell      10  M   Oxford Area                       5:20               
       175  210 Matt Roeder        12  M   Conestoga                         5:20               
       176 1221 Luke Narbus        9   M   Penncrest                         5:20               
       177 1266 Alex Wagner        12  M   Perkiomen Valley                  5:20               
       178  182 Micah Kranzel      10  M   Coatesville                       5:20               
       179 3414 Jake Ringers       11  M   William Tennent                   5:20               
       180  342 Roman Silen        11  M   Great Valley                      5:21               
       181 3408 Will Clift         11  M   William Tennent                   5:21               
       182 1035 Ryan Ganly         12  M   Kennett                           5:21               
       183 3271 Gerrick Hardy      12  M   Unionville                        5:21               
       184  122 Nick Tome          10  M   Central Bucks South               5:21               
       185 1178 Linus Blatz        10  M   Owen J. Roberts                   5:21               
       186 3425 Matt Maiale        11  M   Wissahickon                       5:21               
       187 1286 Christian Schaaf   11  M   Phoenixville Area                 5:21               
       188 1039 Davis Piercy       10  M   Kennett                           5:21               
       189  375 Dylan Hontz        10  M   Hatboro Horsham                   5:22               
       190 3411 Miles Hutton       10  M   William Tennent                   5:22               
       191    8 Caeden Cloud       11  M   Abington                          5:22               
       192 3244 Aidan Frick        11  M   Strath Haven                      5:22               
       193  146 Jason Cornelison   10  M   Cheltenham                        5:22               
       194 3427 Randy Schwemmer    12  M   Wissahickon                       5:22               
       195 1284 Aaron Hin          11  M   Phoenixville Area                 5:22               
       196 1052 Joey Litvin        9   M   Lower Merion                      5:22               
       197  147 Andrew Crosby      12  M   Cheltenham                        5:22               
       198  291 Will McGowen       11  M   Downingtown East                  5:22               
       199  148 Asad Grant         12  M   Cheltenham                        5:23               
       200 3143 Trevor Fowler      12  M   Quakertown                        5:23               
       201   27 Jordan Howard      11  M   Avon Grove                        5:23               
       202 1237 Ethan Saville      9   M   Pennridge                         5:23               
       203 3301 Joshua Skinner     11  M   Upper Dublin                      5:23               
       204 1223 Patrick Theveny    9   M   Penncrest                         5:23               
       205  388 Brendan Campbell   10  M   Haverford Township HS             5:23               
       206 3297 Samuel Griffin     10  M   Upper Dublin                      5:23               
       207 1219 Adam Gramo-Pensto  10  M   Penncrest                         5:23               
       208  211 Carlos Shultz      9   M   Conestoga                         5:23               
       209 1234 Gunnar Orth        10  M   Pennridge                         5:23               
       210 3300 Jeff Shepherd      11  M   Upper Dublin                      5:23               
       211 1207 Nate Randall       10  M   Penn Wood                         5:23               
       212 3197 Connor Williams    10  M   Souderton Area                    5:24               
       213 3196 Josiah Moyer       10  M   Souderton Area                    5:24               
       214 3176 Jack Traynor       12  M   Ridley                            5:24               
       215 3148 Nicholas Yeatman   10  M   Quakertown                        5:24               
       216   71 Payton Stanziani   10  M   Boyertown                         5:24               
       217 3193 Brian Bruno        10  M   Souderton Area                    5:24               
       218 1235 Jared Pleibel      12  M   Pennridge                         5:25               
       219 1124 Liam Krimmel       12  M   Neshaminy                         5:25               
       220 3144 Trevor Hickey      12  M   Quakertown                        5:25               
       221  157 Lamaj Curry        10  M   Chester                           5:25               
       222 1262 Matteo Goettler    11  M   Perkiomen Valley                  5:25               
       223   41 Justin Pratt       11  M   Bensalem                          5:25               
       224 1205 Dennis Manyeah     12  M   Penn Wood                         5:25               
       225  144 Liam Brown         11  M   Cheltenham                        5:26               
       226  235 Adam Devlin        11  M   Council Rock South                5:26               
       227 1260 Dylan Danowski     9   M   Perkiomen Valley                  5:26               
       228 3092 Carver Schildt     10  M   Plymouth Whitemarsh               5:26               
       229 1054 David Vonderheide  12  M   Lower Merion                      5:26               
       230 1288 Connor Wilchusky   10  M   Phoenixville Area                 5:26               
       231 1298 Liam Kessler       10  M   Plymouth Whitemarsh               5:26               
       232 3398 Vijay Bhagat       11  M   West Chester Rustin               5:26               
       233  145 Will Christensen   12  M   Cheltenham                        5:27               
       234 3158 Frank Brown        9   M   Radnor                            5:27               
       235  209 Jake Robinson      11  M   Conestoga                         5:27               
       236  150 Larry Hall         11  M   Cheltenham                        5:27               
       237  180 Kelvin Cabrera     11  M   Coatesville                       5:27               
       238  390 Josh Fingerhut     9   M   Haverford Township HS             5:27               
       239 3387 Luke Geier         9   M   West Chester Henderson            5:27               
       240 3161 Doug Rosin         10  M   Radnor                            5:27               
       241 1224 Andrew Woolery     9   M   Penncrest                         5:27               
       242 3296 Luke Dummeldinger  10  M   Upper Dublin                      5:28               
       243 3310 Owen Ebersole      10  M   Upper Merion                      5:28               
       244 3314 Abhiram Vagvala    10  M   Upper Merion                      5:28               
       245 3284 Tim Huynh          12  M   Upper Darby                       5:28               
       246  206 Henry Borska       10  M   Conestoga                         5:28               
       247  389 Mike Donnelly      9   M   Haverford Township HS             5:28               
       248  119 Dominic Pignatelli 12  M   Central Bucks South               5:28               
       249  116 Josh D'Agostino    11  M   Central Bucks South               5:28               
       250 1038 Jack McCarron      11  M   Kennett                           5:28               
       251    9 Josh Coleman       11  M   Abington                          5:29               
       252   12 Tim Smith          12  M   Abington                          5:29               
       253 3243 Jacob Davidson     10  M   Strath Haven                      5:29               
       254 1095 Garrett Campbell   10  M   Methacton                         5:29               
       255 3403 James Poff         11  M   West Chester Rustin               5:29               
       256 3120 Andy Lin           12  M   Pottsgrove                        5:29               
       257 3324 Shane Coll         10  M   Upper Moreland                    5:29               
       258 3147 Josh Sanderlin     12  M   Quakertown                        5:29               
       259  341 Alejandro Macarron 12  M   Great Valley                      5:30               
       260 3315 Jake Vogel         11  M   Upper Merion                      5:30               
       261 3272 Jack Odom          12  M   Unionville                        5:30               
       262 1127 Asher Pileggi      9   M   Neshaminy                         5:30               
       263  360 Etan Ginsberg      12  M   Harriton                          5:30               
       264  226 Matt Mullen        10  M   Council Rock North                5:30               
       265 3309 Chimenzie Amaefuna 10  M   Upper Merion                      5:30               
       266 3170 Andrew Bjorkelo    11  M   Ridley                            5:31               
       267 3313 Andrew Leonard     11  M   Upper Merion                      5:31               
       268 3157 Owen Braithwaite   9   M   Radnor                            5:31               
       269  318 Joe Colavito       11  M   Garnet Valley                     5:31               
       270  118 Emmett Nyce        11  M   Central Bucks South               5:31               
       271  117 Will Drakas        10  M   Central Bucks South               5:31               
       272 3298 William Mead       9   M   Upper Dublin                      5:31               
       273 3422 Josh Chaiken       9   M   Wissahickon                       5:31               
       274 1263 Michael Kelley     11  M   Perkiomen Valley                  5:31               
       275 1238 Ben Townsend       10  M   Pennridge                         5:32               
       276  373 Gio Cerisier       11  M   Hatboro Horsham                   5:32               
       277 3428 Ahmad Shamsi       10  M   Wissahickon                       5:32               
       278   56 Joseph Schubert    10  M   Bishop Shanahan                   5:32               
       279   54 Bradley Ingraham   12  M   Bishop Shanahan                   5:33               
       280 3156 Chris Barkley      11  M   Radnor                            5:33               
       281  186 Chris Woodard      11  M   Coatesville                       5:33               
       282 1232 Cole Doster        10  M   Pennridge                         5:33               
       283 3329 Christopher Stewar 10  M   Upper Moreland                    5:34               
       284 3326 Connor Hurst       11  M   Upper Moreland                    5:34               
       285 1193 Luke Campbell      9   M   Oxford Area                       5:34               
       286 1122 Dan Busch          11  M   Neshaminy                         5:34               
       287 3285 Ghandi Leveille    10  M   Upper Darby                       5:34               
       288 3171 Christian Dath     12  M   Ridley                            5:34               
       289  181 Joe Kelly          11  M   Coatesville                       5:34               
       290  343 Ryan Small         10  M   Great Valley                      5:34               
       291 3241 Peter Armour       11  M   Strath Haven                      5:34               
       292 3160 Sam Dilella        9   M   Radnor                            5:34               
       293   13 Aaron Sooknanan    12  M   Abington                          5:34               
       294   38 Zak Bacchus        11  M   Bensalem                          5:34               
       295  377 John Metzgar       12  M   Hatboro Horsham                   5:35               
       296 3162 Bubby Subak        12  M   Radnor                            5:35               
       297 3115 Garion Coddington  12  M   Pottsgrove                        5:35               
       298   11 Cameron Mitchell   11  M   Abington                          5:35               
       299 1036 Chris Kratz        11  M   Kennett                           5:35               
       300 3116 Gabe Craig         10  M   Pottsgrove                        5:35               
       301 1300 Sam Myers          12  M   Plymouth Whitemarsh               5:35               
       302 1261 Zach Davis         11  M   Perkiomen Valley                  5:35               
       303 1282 Jack Armstrong     11  M   Phoenixville Area                 5:35               
       304 1196 Tommy Wood         11  M   Oxford Area                       5:36               
       305 1287 Max Seaman         12  M   Phoenixville Area                 5:36               
       306 1297 Nathaniel Jones    10  M   Plymouth Whitemarsh               5:36               
       307 3426 Aiden Marcelis     11  M   Wissahickon                       5:36               
       308 1285 Zach Kleppe        11  M   Phoenixville Area                 5:36               
       309 1195 Bruce Trimmer      9   M   Oxford Area                       5:36               
       310  374 Michael Holman     10  M   Hatboro Horsham                   5:36               
       311  207 Aidan Lake         12  M   Conestoga                         5:36               
       312 3118 Bryce Hampton      10  M   Pottsgrove                        5:36               
       313 3287 Nate Sizemore      10  M   Upper Darby                       5:36               
       314   39 Thomas Balla       10  M   Bensalem                          5:36               
       315 3172 Dylan Falkowski    11  M   Ridley                            5:36               
       316 3282 Patrick Behan      10  M   Upper Darby                       5:37               
       317 1283 Pat Darcy          10  M   Phoenixville Area                 5:37               
       318   10 Stephen Maransky   11  M   Abington                          5:37               
       319  361 Derek Goss         11  M   Harriton                          5:37               
       320 1097 Matt Connolly      12  M   Methacton                         5:37               
       321  359 Mason Coburn-Weiga 10  M   Harriton                          5:37               
       322  320 Sean Garrett       9   M   Garnet Valley                     5:37               
       323  319 Doug Gardener      11  M   Garnet Valley                     5:37               
       324  358 Aidan Bova         10  M   Harriton                          5:37               
       325  321 Paul Gartman       12  M   Garnet Valley                     5:37               
       326 1264 Sam Lanza          10  M   Perkiomen Valley                  5:37               
       327  323 Doug Murray        11  M   Garnet Valley                     5:38               
       328 3257 Austin Segool      11  M   Sun Valley                        5:38               
       329  362 Jacob Harris       11  M   Harriton                          5:38               
       330 3224 Jimmy Schneider    12  M   Springfield (Delco)               5:38               
       331 1191 Anthony Bryant     11  M   Oxford Area                       5:39               
       332  208 Julius Neubig      12  M   Conestoga                         5:39               
       333 1128 Trevor Schoenemann 9   M   Neshaminy                         5:40               
       334 1265 Bradley Nagle      11  M   Perkiomen Valley                  5:40               
       335 3174 Tyler Morin        12  M   Ridley                            5:40               
       336 1190 Mikal Axelson      12  M   Oxford Area                       5:40               
       337  322 Pasquale Marconi   12  M   Garnet Valley                     5:40               
       338 3246 Graham Hogg        10  M   Strath Haven                      5:42               
       339 3245 Wyeth Hackett      10  M   Strath Haven                      5:44               
       340 1208 Inerji Sirleof     12  M   Penn Wood                         5:44               
       341 3093 John Tran-Dihn     12  M   Plymouth Whitemarsh               5:45               
       342 3256 Justin Kelly       11  M   Sun Valley                        5:45               
       343 3255 Tom Geveke         11  M   Sun Valley                        5:45               
       344 3253 Ryan Cassidy       11  M   Sun Valley                        5:45               
       345 3254 William Dykes      10  M   Sun Valley                        5:46               
       346   42 Elijah Rizzo       11  M   Bensalem                          5:46               
       347  212 Richard Xu         12  M   Conestoga                         5:47               
       348 1073 Casey Bloomer      10  M   Marple Newtown                    5:48               
       349 3312 Andrew Johnson     12  M   Upper Merion                      5:49               
       350 1206 Zyaire Miller      10  M   Penn Wood                         5:49               
       351 1126 Pat O'Connell      11  M   Neshaminy                         5:50               
       352 3194 Michael Greve      12  M   Souderton Area                    5:51               
       353 3119 Brandon Henriksen  9   M   Pottsgrove                        5:53               
       354 1204 Todd Jackson       12  M   Penn Wood                         5:53               
       355  120 Jake Sauers        10  M   Central Bucks South               5:53               
       356 1077 Anthony Missan     12  M   Marple Newtown                    5:53               
       357  161 Kenvon Mingledoff  11  M   Chester                           5:54               
       358  160 Mahki Little       11  M   Chester                           5:55               
       359 3311 Michael Freaney    10  M   Upper Merion                      5:57               
       360 1078 Phillip Missan     12  M   Marple Newtown                    5:57               
       361 1076 Joe McCool         10  M   Marple Newtown                    5:57               
       362 3223 Bob McTeague       10  M   Springfield (Delco)               5:58               
       363 1209 Tyshaun Truitt     11  M   Penn Wood                         5:58               
       364  162 Kori Rochester     10  M   Chester                           6:02               
       365 3259 Evan Taylor        9   M   Sun Valley                        6:04               
       366 3323 Colin Casey        10  M   Upper Moreland                    6:11               
       367  158 James Jackson      11  M   Chester                           6:12               
       368 3222 Colin Larkin       10  M   Springfield (Delco)               6:12               
       369 1194 Ben Neely          11  M   Oxford Area                       6:12               
       370 1210 Brandon Wahid      10  M   Penn Wood                         6:17               
       371 3328 Ciaran Mullen      11  M   Upper Moreland                    6:19               
            163 Tylir Fowler       12  M   Chichester                        6:19               
       372 3221 Matt Coyle         10  M   Springfield (Delco)               6:19               
       373 3220 Jacinth Chikkala   12  M   Springfield (Delco)               6:19               
       374 3225 Jacob Varughese    10  M   Springfield (Delco)               6:19               
       375 1075 Angelo Cavallero   12  M   Marple Newtown                    6:20               
            165 Matthew Valentin   12  M   Chichester                        6:20               
       376 1079 Liem Ross          12  M   Marple Newtown                    6:24               
             16 David Manley       10  M   Academy Park                      6:25               
       377  159 Malachi Langley    9   M   Chester                           6:26               
       378 1074 Joe Carini         12  M   Marple Newtown                    6:28               
       379 3327 Brian Miller       10  M   Upper Moreland                    6:31               
             17 Zahir Plummer      11  M   Academy Park                      6:32               
       380 3258 Sean Setnick       11  M   Sun Valley                        6:32               
            164 Andrew Tigano      12  M   Chichester                        6:57               


Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: