Page 1

                PIAA District 1 Cross Country Championship
                             Lehigh University
                                 10/28/16


                     *********** TEAM SCORE **********

  1. Council Rock North            
            3   10   12   14   24  (52)(249) =    63
  2. Downingtown West              
           21   26   34   45   53  (64)(104) =   179
  3. Central Bucks West            
           30   31   32   42   47  (57) (67) =   182
  4. Spring Ford                   
           35   41   43   60   88 (117)(181) =   267
  5. West Chester Henderson        
            4   37   62   94   96 (110)(200) =   293
  6. North Penn                    
           28   46   49   58  136 (179)(204) =   317
  7. Lower Merion                  
           17   39   63  103  106 (159)(177) =   328
  8. Central Bucks East            
           48   65   68   83   84 (142)(217) =   348
  9. Boyertown                     
           27   75   78   81   98 (176)(220) =   359
 10. West Chester Rustin           
           23   44   54  107  143 (219)(232) =   371
 11. Souderton Area                
            2   36   73  119  148 (164)(333) =   378
 12. Avon Grove                    
           22   56   59  118  141 (144)(151) =   396
 13. Pennsbury                     
           16   66   77   86  162 (185)(209) =   407
 14. Bishop Shanahan               
           15   71   72  123  138 (295)(315) =   419
 15. West Chester East             
           33   85   97  121  122 (166)(224) =   458
 16. Unionville                    
           25   90   93  135  160 (161)(212) =   503
 17. William Tennent               
            6   13  153  157  182 (187)(233) =   511
 18. Owen J. Roberts               
            7   95  111  146  156 (172)(189) =   515
 19. Penncrest                     
            9   29  134  163  194 (198)(236) =   529
 20. Haverford Township HS         
           11   92  112  158  178 (223)(229) =   551
 21. Great Valley                  
           55   82   89  137  203 (252)(284) =   566
 22. Conestoga                     
           50   74  101  125  241 (316)(321) =   591
 23. Methacton                     
           99  102  113  116  168 (307)(317) =   598
 24. Council Rock South            
          124  128  131  132  140 (225)(227) =   655
 25. Downingtown East              
           61   76  183  186  193 (206)(328) =   699
 26. Cheltenham                    
           20  129  167  169  221 (261)(263) =   706
 27. Kennett                       
            8  155  180  197  210 (235)(319) =   750
 28. Quakertown                    
           18  109  145  243  245 (257)(264) =   760
 29. Hatboro Horsham               
           80  147  170  175  239 (288)(302) =   811
 30. Coatesville                   
           40  120  201  222  240 (306)(309) =   823
 31. Upper Dublin                  
           51  126  152  242  259 (276)(304) =   830
 32. Wissahickon                   
           70  150  173  215  244 (303)(313) =   852
 33. Pennridge                     
          130  171  195  199  208 (268)(279) =   903
 34. Strath Haven                  
           87  174  191  192  280 (314)(329) =   924
 35. Ridley                        
           91  115  190  247  292 (318)(325) =   935
 36. Neshaminy                     
            1   79  265  310  312 (335)(349) =   967
 37. Bensalem                      
           38  188  228  231  283 (311)(340) =   968
 38. Phoenixville Area             
          114  139  216  246  255 (262)(273) =   970
 39. Central Bucks South           
            5  213  238  271  272 (287)      =   999
 40. Radnor                        
          100  202  214  248  254 (256)(290) =  1018
 41. Harriton                      
          127  154  211  266  267 (274)(277) =  1025
 42. Plymouth Whitemarsh           
          149  165  205  281  294 (323)(346) =  1094
 43. Pottsgrove                    
           69  207  278  282  308 (343)(345) =  1144
 44. Garnet Valley                 
          105  226  298  299  300 (301)(320) =  1228
 45. Perkiomen Valley              
          196  230  234  286  324 (326)(344) =  1270
 46. Upper Merion                  
          218  237  258  270  289 (350)(352) =  1272
 47. Abington                      
          184  251  253  297  327 (371)      =  1312
 48. Upper Darby                   
           19  296  338  339  348            =  1340
 49. Oxford Area                   
          133  269  330  336  337 (342)(369) =  1405
 50. Springfield (Delco)           
          108  275  360  362  363 (367)(370) =  1468
 51. Penn Wood                     
          260  291  353  358  359 (365)(373) =  1621
 52. Upper Moreland                
          285  293  322  364  376 (377)      =  1640
 53. Sun Valley                    
          305  331  332  334  341 (361)(378) =  1643
 54. Chester                       
          250  356  357  368  375 (379)      =  1706
 55. Marple Newtown                
          347  351  354  355  366 (372)(374) =  1773

 
Place TmPl No.  Name               Yr  Sex School                         Mile1   Mile2   Time     
===== ==== ==== ================== === === ============================== ======= ======= ===== 
         1 1125 Rusty Kujdych      11  M   Neshaminy                         4:57   10:08       
         2 3195 Connor McMenamin   12  M   Souderton Area                    4:59   10:08       
         3  220 Ryan Campbell      11  M   Council Rock North                4:59   10:12       
         4 3390 Spencer Smucker    11  M   West Chester Henderson            5:00   10:13       
         5  121 Matthew Scarpill   12  M   Central Bucks South               5:00   10:13       
         6 3410 Evan Hutton        12  M   William Tennent                   4:58   10:13       
         7 1179 Liam Conway        11  M   Owen J. Roberts                   4:59   10:14       
         8 1037 Austin Maxwell     12  M   Kennett                           5:00   10:17       
         9 1220 Avery Lederer      11  M   Penncrest                         5:01   10:17       
        10  224 Bryan Keller       12  M   Council Rock North                4:59   10:18       
        11  386 James Abrahams     12  M   Haverford Township HS             5:04   10:18       
        12  221 Sam Earley         11  M   Council Rock North                5:00   10:19       
        13 3413 Sean Rahill        11  M   William Tennent                   4:58   10:19       
        14  223 Tim Haas           12  M   Council Rock North                4:58   10:19       
        15   53 Josh Hoey          11  M   Bishop Shanahan                   5:00   10:20       
        16 1248 Eric Kersten       12  M   Pennsbury                         5:04   10:21       
        17 1049 Matthew D'Aquila   12  M   Lower Merion                      5:04   10:21       
        18 3142 Hudson Delisle     11  M   Quakertown                        5:00   10:22       
        19 3286 Syed Shah          12  M   Upper Darby                       5:01   10:22       
        20  149 Will Griffen       12  M   Cheltenham                        5:03   10:22       
        21  306 Shaun Bullock      12  M   Downingtown West                  5:01   10:22       
        22   26 Noah Dusseau       11  M   Avon Grove                        5:00   10:23       
        23 3402 Brandon Hontz      12  M   West Chester Rustin               5:01   10:23       
        24  225 Ethan Koza         11  M   Council Rock North                5:00   10:27       
        25 3268 James Conway       10  M   Unionville                        5:05   10:27       
        26  308 Jake O'Neill       12  M   Downingtown West                  5:01   10:27       
        27   66 Dominic Derafelo   11  M   Boyertown                         5:06   10:28       
        28 1154 Brendan O'Toole    11  M   North Penn                        5:00   10:28       
        29 1222 Justin Senackerib  11  M   Penncrest                         5:06   10:30       
        30  131 Teagan Fortna      12  M   Central Bucks West                5:05   10:31       
        31  134 Brian Mass         12  M   Central Bucks West                5:01   10:32       
        32  130 Ben Bunch          11  M   Central Bucks West                5:03   10:32       
        33 3374 Joshua Lewin       9   M   West Chester East                 5:01   10:33       
        34  303 Drew Alansky       12  M   Downingtown West                  5:12   10:34       
        35 3205 Shane Ainscoe      11  M   Spring Ford                       5:05   10:34       
        36 3192 Joe Breen          12  M   Souderton Area                    5:09   10:35       
        37 3385 Jack Downing       12  M   West Chester Henderson            5:02   10:35       
        38   37 Aqeel Bacchus      12  M   Bensalem                          5:02   10:35       
        39 1053 Theodore Neckowicz 12  M   Lower Merion                      5:14   10:35       
        40  183 Ryan Leahan        12  M   Coatesville                       5:05   10:35       
        41 3206 Jacob McKenna      11  M   Spring Ford                       5:06   10:36       
        42  136 Michael Samson     11  M   Central Bucks West                5:03   10:37       
        43 3211 Zachary Smith      11  M   Spring Ford                       5:06   10:37       
        44 3400 Ryan Demis         12  M   West Chester Rustin               5:09   10:37       
        45  304 Ryan Barton        12  M   Downingtown West                  5:02   10:37       
        46 1151 Nick Cataldi       10  M   North Penn                        5:01   10:37       
        47  135 Mark McClenahan    12  M   Central Bucks West                5:06   10:38       
        48  107 William Schulz     12  M   Central Bucks East                5:13   10:38       
        49 1153 Brian Johnson      10  M   North Penn                        5:05   10:38       
        50 3295 Ben Brugger        11  M   Upper Dublin                      5:08   10:38       
        51  211 Carlos Shultz      9   M   Conestoga                         5:23   10:38       
        52  222 Kevin Ehrgott      11  M   Council Rock North                5:10   10:39       
        53  309 Tyler Rollins      11  M   Downingtown West                  5:12   10:40       
        54 3401 Edward Harpstead   12  M   West Chester Rustin               5:07   10:40       
        55  344 Brett Zatlin       11  M   Great Valley                      5:02   10:40       
        56   28 Hunter Jarratt     12  M   Avon Grove                        5:14   10:40       
        57  132 Alec Hofer         12  M   Central Bucks West                5:05   10:40       
        58 1152 Colin Grace        11  M   North Penn                        5:00   10:41       
        59   25 Matt Chapla        12  M   Avon Grove                        5:14   10:41       
        60 3210 Milan Sharma       11  M   Spring Ford                       5:08   10:42       
        61  293 Nick Robinson      10  M   Downingtown East                  5:04   10:42       
        62 3388 Stephen Heck       11  M   West Chester Henderson            5:11   10:42       
        63 1050 Evan Hassman       12  M   Lower Merion                      5:14   10:42       
        64  305 Patrick Blair      12  M   Downingtown West                  5:10   10:43       
        65  103 David Endres       10  M   Central Bucks East                5:09   10:43       
        66 1252 Jed Scratchard     11  M   Pennsbury                         5:06   10:43       
        67  133 Carter Laatsch     10  M   Central Bucks West                5:08   10:43       
        68  102 Declan Earles      11  M   Central Bucks East                5:14   10:43       
        69 3121 Michael Neeson     12  M   Pottsgrove                        5:14   10:43       
        70 3423 Ben Hoyer          11  M   Wissahickon                       5:12   10:43       
        71   52 Jonah Hoey         9   M   Bishop Shanahan                   5:18   10:44       
        72   57 Logan Yoquinto     11  M   Bishop Shanahan                   5:18   10:44       
        73 3191 Paul Boehm         10  M   Souderton Area                    5:15   10:44       
        74  210 Matt Roeder        12  M   Conestoga                         5:20   10:44       
        75   69 Kollin Miller      11  M   Boyertown                         5:14   10:45       
        76  290 Dylan McEvoy       12  M   Downingtown East                  5:03   10:45       
        77 1249 Dan Mink           12  M   Pennsbury                         5:16   10:45       
        78   67 Josh Endy          11  M   Boyertown                         5:09   10:46       
        79 1123 Jason Fitch        11  M   Neshaminy                         5:08   10:47       
        80  376 Kyle Hontz         10  M   Hatboro Horsham                   5:13   10:47       
        81   70 Justin Smyth       11  M   Boyertown                         5:12   10:47       
        82  339 Hayden Coates      10  M   Great Valley                      5:12   10:47       
        83  106 Cole Sands         10  M   Central Bucks East                5:14   10:47       
        84  108 Owen Zila          11  M   Central Bucks East                5:15   10:47       
        85 3375 Harrison Mazurek   11  M   West Chester East                 5:09   10:48       
        86 1251 Aidan Sauer        11  M   Pennsbury                         5:16   10:49       
        87 3242 Evan Chen          11  M   Strath Haven                      5:16   10:49       
        88 3208 Patrick Power      12  M   Spring Ford                       5:06   10:49       
        89  338 Everett Beauregard 12  M   Great Valley                      5:08   10:49       
        90 3273 Cole Walker        9   M   Unionville                        5:10   10:49       
        91 3175 Sean Scandle       12  M   Ridley                            5:17   10:49       
        92  391 Elliot Miciek      12  M   Haverford Township HS             5:11   10:50       
        93 3270 Joseph Faia        12  M   Unionville                        5:15   10:50       
        94 3386 Will Gamble        12  M   West Chester Henderson            5:16   10:51       
        95 1182 Conor Murray       12  M   Owen J. Roberts                   5:18   10:51       
        96 3389 Calvin Pash        10  M   West Chester Henderson            5:15   10:51       
        97 3372 Matthew Clarke     11  M   West Chester East                 5:12   10:51       
        98   65 Todd Barton        11  M   Boyertown                         5:14   10:51       
        99 1098 Nicholas DeFilippi 12  M   Methacton                         5:09   10:51       
       100 3159 Peter Cooke        12  M   Radnor                            5:15   10:51       
       101  209 Jake Robinson      11  M   Conestoga                         5:27   10:51       
       102 1100 Matt Varghese      9   M   Methacton                         5:15   10:52       
       103 1051 Charlie Herrmann   10  M   Lower Merion                      5:19   10:52       
       104  307 Evan Kaiser        11  M   Downingtown West                  5:14   10:52       
       105  317 Kyle Berardi       12  M   Garnet Valley                     5:18   10:52       
       106 1048 Ethan Boyer        12  M   Lower Merion                      5:19   10:53       
       107 3399 Colbe Clark        12  M   West Chester Rustin               5:15   10:53       
       108 3219 Joseph Cardie      12  M   Springfield (Delco)               5:18   10:53       
       109 3145 Kevin Juszynski    11  M   Quakertown                        5:10   10:53       
       110 3384 Ben Berkman        12  M   West Chester Henderson            5:14   10:53       
       111 1180 Andrew Malmstrom   11  M   Owen J. Roberts                   5:16   10:54       
       112  392 Evan Peetros       10  M   Haverford Township HS             5:18   10:54       
       113 1094 Joshua Brycki      12  M   Methacton                         5:09   10:54       
       114 1286 Christian Schaaf   11  M   Phoenixville Area                 5:21   10:54       
       115 3173 Zack Forney        11  M   Ridley                            5:11   10:54       
       116 1099 Garrett McPhillips 10  M   Methacton                         5:18   10:54       
       117 3207 Joseph Power       10  M   Spring Ford                       5:12   10:54       
       118   30 Ronny Rineer       12  M   Avon Grove                        5:14   10:54       
       119 3197 Connor Williams    10  M   Souderton Area                    5:24   10:55       
       120  184 Colin Mihalak      12  M   Coatesville                       5:07   10:55       
       121 3376 Joseph Mazzo       10  M   West Chester East                 5:14   10:55       
       122 3373 Andrew Criscuolo   11  M   West Chester East                 5:14   10:55       
       123   55 Jonathan McGrory   11  M   Bishop Shanahan                   5:18   10:56       
       124  239 Ian Welborn        11  M   Council Rock South                5:18   10:56       
       125  206 Henry Borska       10  M   Conestoga                         5:28   10:56       
       126 3299 Danny Michels      12  M   Upper Dublin                      5:15   10:56       
       127  363 Bruce Herriott     12  M   Harriton                          5:05   10:56       
       128  237 Collin Ochs        10  M   Council Rock South                5:17   10:57       
       129  146 Jason Cornelison   10  M   Cheltenham                        5:22   10:57       
       130 1236 Andrew Saville     12  M   Pennridge                         5:10   10:58       
       131  234 David Bleiman      12  M   Council Rock South                5:18   10:58       
       132  236 Kyle Kutney        10  M   Council Rock South                5:16   10:58       
       133 1192 Evan Campbell      10  M   Oxford Area                       5:20   10:58       
       134 1218 Connor Bonebrake   10  M   Penncrest                         5:18   10:59       
       135 3267 Matt Biederman     12  M   Unionville                        5:19   10:59       
       136 1156 Zach Thomas        12  M   North Penn                        5:07   10:59       
       137  340 Seth Hoffritz      10  M   Great Valley                      5:10   10:59       
       138   51 Jack Ettien        10  M   Bishop Shanahan                   5:19   10:59       
       139 1284 Aaron Hin          11  M   Phoenixville Area                 5:22   11:00       
       140  240 Andrew Zawodniak   11  M   Council Rock South                5:15   11:00       
       141   27 Jordan Howard      11  M   Avon Grove                        5:23   11:00       
       142  105 Cade Sands         10  M   Central Bucks East                5:16   11:00       
       143 3404 Blake Winkley      10  M   West Chester Rustin               5:18   11:01       
       144   29 Parker Jarratt     10  M   Avon Grove                        5:19   11:01       
       145 3146 Nolan Pernia       11  M   Quakertown                        5:11   11:01       
       146 1178 Linus Blatz        10  M   Owen J. Roberts                   5:21   11:01       
       147  372 Jared Bixler       11  M   Hatboro Horsham                   5:15   11:01       
       148 3196 Josiah Moyer       10  M   Souderton Area                    5:24   11:02       
       149 1296 Chris Johnson      12  M   Plymouth Whitemarsh               5:17   11:02       
       150 3424 Nathan Leung       11  M   Wissahickon                       5:13   11:02       
       151   31 Connor Zilinskas   12  M   Avon Grove                        5:19   11:02       
       152 3297 Samuel Griffin     10  M   Upper Dublin                      5:23   11:02       
       153 3414 Jake Ringers       11  M   William Tennent                   5:20   11:02       
       154  360 Etan Ginsberg      12  M   Harriton                          5:30   11:03       
       155 1034 Cody Brown         12  M   Kennett                           5:12   11:03       
       156 1177 Sean Barone        12  M   Owen J. Roberts                   5:17   11:03       
       157 3408 Will Clift         11  M   William Tennent                   5:21   11:04       
       158  387 Josh Adams         12  M   Haverford Township HS             5:12   11:04       
       159 1052 Joey Litvin        9   M   Lower Merion                      5:22   11:05       
       160 3269 Connor Deutsch     12  M   Unionville                        5:19   11:05       
       161 3271 Gerrick Hardy      12  M   Unionville                        5:21   11:05       
       162 1247 Steffen Hude       12  M   Pennsbury                         5:19   11:05       
       163 1221 Luke Narbus        9   M   Penncrest                         5:20   11:05       
       164 3193 Brian Bruno        10  M   Souderton Area                    5:24   11:06       
       165 1299 Doug Luba          12  M   Plymouth Whitemarsh               5:17   11:06       
       166 3370 Daniel Brennan     12  M   West Chester East                 5:13   11:06       
       167  148 Asad Grant         12  M   Cheltenham                        5:23   11:06       
       168 1096 Thomas Chimes      10  M   Methacton                         5:11   11:07       
       169  147 Andrew Crosby      12  M   Cheltenham                        5:22   11:07       
       170  375 Dylan Hontz        10  M   Hatboro Horsham                   5:22   11:07       
       171 1233 Luke Eissler       10  M   Pennridge                         5:19   11:07       
       172 1183 Quinten Sherwood   10  M   Owen J. Roberts                   5:17   11:07       
       173 3425 Matt Maiale        11  M   Wissahickon                       5:21   11:08       
       174 3247 Justin Malley      11  M   Strath Haven                      5:17   11:08       
       175  378 Brendan Quinn      12  M   Hatboro Horsham                   5:17   11:08       
       176   68 Christian McComb   9   M   Boyertown                         5:20   11:08       
       177 1054 David Vonderheide  12  M   Lower Merion                      5:26   11:09       
       178  388 Brendan Campbell   10  M   Haverford Township HS             5:23   11:09       
       179 1155 Dylan Reid         9   M   North Penn                        5:16   11:10       
       180 1039 Davis Piercy       10  M   Kennett                           5:21   11:10       
       181 3209 Kyle Reed          12  M   Spring Ford                       5:16   11:10       
       182 3412 Matt Kraus         12  M   William Tennent                   5:18   11:10       
       183  292 Chris Poulos       12  M   Downingtown East                  5:15   11:10       
       184    8 Caeden Cloud       11  M   Abington                          5:22   11:11       
       185 1250 Thomas Mink        11  M   Pennsbury                         5:18   11:11       
       186  294 Aaron Stoyack      11  M   Downingtown East                  5:17   11:11       
       187 3411 Miles Hutton       10  M   William Tennent                   5:22   11:11       
       188   43 Isaiah Thomas      12  M   Bensalem                          5:09   11:11       
       189 1181 Kyle Malmstrom     11  M   Owen J. Roberts                   5:17   11:11       
       190 3176 Jack Traynor       12  M   Ridley                            5:24   11:12       
       191 3243 Jacob Davidson     10  M   Strath Haven                      5:29   11:12       
       192 3244 Aidan Frick        11  M   Strath Haven                      5:22   11:12       
       193  289 Evan Dewey         12  M   Downingtown East                  5:14   11:12       
       194 1219 Adam Gramo-Pensto  10  M   Penncrest                         5:23   11:12       
       195 1235 Jared Pleibel      12  M   Pennridge                         5:25   11:12       
       196 1266 Alex Wagner        12  M   Perkiomen Valley                  5:20   11:12       
       197 1040 Cole Robinson      10  M   Kennett                           5:19   11:12       
       198 1223 Patrick Theveny    9   M   Penncrest                         5:23   11:13       
       199 1234 Gunnar Orth        10  M   Pennridge                         5:23   11:13       
       200 3387 Luke Geier         9   M   West Chester Henderson            5:27   11:13       
       201  182 Micah Kranzel      10  M   Coatesville                       5:20   11:13       
       202 3158 Frank Brown        9   M   Radnor                            5:27   11:13       
       203  342 Roman Silen        11  M   Great Valley                      5:21   11:14       
       204 1150 Lucas Apple        11  M   North Penn                        5:09   11:14       
       205 3092 Carver Schildt     10  M   Plymouth Whitemarsh               5:26   11:14       
       206  291 Will McGowen       11  M   Downingtown East                  5:22   11:14       
       207 3117 Cole Goldcamp      11  M   Pottsgrove                        5:18   11:14       
       208 1237 Ethan Saville      9   M   Pennridge                         5:23   11:14       
       209 1246 Calvin Hodges      11  M   Pennsbury                         5:19   11:15       
       210 1035 Ryan Ganly         12  M   Kennett                           5:21   11:15       
       211  364 Jan Terwiesch      12  M   Harriton                          5:08   11:15       
       212 3272 Jack Odom          12  M   Unionville                        5:30   11:15       
       213  122 Nick Tome          10  M   Central Bucks South               5:21   11:16       
       214 3161 Doug Rosin         10  M   Radnor                            5:27   11:16       
       215 3427 Randy Schwemmer    12  M   Wissahickon                       5:22   11:16       
       216 1288 Connor Wilchusky   10  M   Phoenixville Area                 5:26   11:16       
       217  104 Sean Lahetta       10  M   Central Bucks East                5:17   11:17       
       218 3314 Abhiram Vagvala    10  M   Upper Merion                      5:28   11:18       
       219 3398 Vijay Bhagat       11  M   West Chester Rustin               5:26   11:18       
       220   71 Payton Stanziani   10  M   Boyertown                         5:24   11:19       
       221  144 Liam Brown         11  M   Cheltenham                        5:26   11:19       
       222  185 Daniel Olds        11  M   Coatesville                       5:19   11:19       
       223  389 Mike Donnelly      9   M   Haverford Township HS             5:28   11:20       
       224  238 Nate Stockwell     12  M   Council Rock South                5:19   11:20       
       225 3371 Sean Brennan       10  M   West Chester East                 5:19   11:20       
       226  318 Joe Colavito       11  M   Garnet Valley                     5:31   11:21       
       227  235 Adam Devlin        11  M   Council Rock South                5:26   11:21       
       228   41 Justin Pratt       11  M   Bensalem                          5:25   11:21       
       229  390 Josh Fingerhut     9   M   Haverford Township HS             5:27   11:21       
       230 1262 Matteo Goettler    11  M   Perkiomen Valley                  5:25   11:22       
       231   40 Tommy Brewer       10  M   Bensalem                          5:17   11:22       
       232 3403 James Poff         11  M   West Chester Rustin               5:29   11:22       
       233 3409 Christian Craig    12  M   William Tennent                   5:08   11:23       
       234 1260 Dylan Danowski     9   M   Perkiomen Valley                  5:26   11:23       
       235 1038 Jack McCarron      11  M   Kennett                           5:28   11:23       
       236 1224 Andrew Woolery     9   M   Penncrest                         5:27   11:24       
       237 3310 Owen Ebersole      10  M   Upper Merion                      5:28   11:24       
       238  119 Dominic Pignatelli 12  M   Central Bucks South               5:28   11:24       
       239  373 Gio Cerisier       11  M   Hatboro Horsham                   5:32   11:25       
       240  180 Kelvin Cabrera     11  M   Coatesville                       5:27   11:25       
       241  207 Aidan Lake         12  M   Conestoga                         5:36   11:25       
       242 3301 Joshua Skinner     11  M   Upper Dublin                      5:23   11:25       
       243 3148 Nicholas Yeatman   10  M   Quakertown                        5:24   11:25       
       244 3422 Josh Chaiken       9   M   Wissahickon                       5:31   11:26       
       245 3144 Trevor Hickey      12  M   Quakertown                        5:25   11:26       
       246 1282 Jack Armstrong     11  M   Phoenixville Area                 5:35   11:27       
       247 3170 Andrew Bjorkelo    11  M   Ridley                            5:31   11:28       
       248 3156 Chris Barkley      11  M   Radnor                            5:33   11:28       
       249  226 Matt Mullen        10  M   Council Rock North                5:30   11:29       
       250  157 Lamaj Curry        10  M   Chester                           5:25   11:29       
       251   12 Tim Smith          12  M   Abington                          5:29   11:29       
       252  343 Ryan Small         10  M   Great Valley                      5:34   11:30       
       253    9 Josh Coleman       11  M   Abington                          5:29   11:30       
       254 3157 Owen Braithwaite   9   M   Radnor                            5:31   11:31       
       255 1287 Max Seaman         12  M   Phoenixville Area                 5:36   11:31       
       256 3160 Sam Dilella        9   M   Radnor                            5:34   11:31       
       257 3143 Trevor Fowler      12  M   Quakertown                        5:23   11:31       
       258 3315 Jake Vogel         11  M   Upper Merion                      5:30   11:32       
       259 3300 Jeff Shepherd      11  M   Upper Dublin                      5:23   11:32       
       260 1205 Dennis Manyeah     12  M   Penn Wood                         5:25   11:32       
       261  150 Larry Hall         11  M   Cheltenham                        5:27   11:33       
       262 1283 Pat Darcy          10  M   Phoenixville Area                 5:37   11:33       
       263  145 Will Christensen   12  M   Cheltenham                        5:27   11:33       
       264 3147 Josh Sanderlin     12  M   Quakertown                        5:29   11:33       
       265 1124 Liam Krimmel       12  M   Neshaminy                         5:25   11:33       
       266  359 Mason Coburn-Weiga 10  M   Harriton                          5:37   11:34       
       267  358 Aidan Bova         10  M   Harriton                          5:37   11:34       
       268 1232 Cole Doster        10  M   Pennridge                         5:33   11:34       
       269 3309 Chimenzie Amaefuna 10  M   Upper Merion                      5:30   11:34       
       270 1193 Luke Campbell      9   M   Oxford Area                       5:34   11:34       
       271  116 Josh D'Agostino    11  M   Central Bucks South               5:28   11:34       
       272  118 Emmett Nyce        11  M   Central Bucks South               5:31   11:35       
       273 1285 Zach Kleppe        11  M   Phoenixville Area                 5:36   11:35       
       274  361 Derek Goss         11  M   Harriton                          5:37   11:35       
       275 3224 Jimmy Schneider    12  M   Springfield (Delco)               5:38   11:35       
       276 3296 Luke Dummeldinger  10  M   Upper Dublin                      5:28   11:35       
       277  362 Jacob Harris       11  M   Harriton                          5:38   11:35       
       278 3116 Gabe Craig         10  M   Pottsgrove                        5:35   11:35       
       279 1238 Ben Townsend       10  M   Pennridge                         5:32   11:35       
       280 3246 Graham Hogg        10  M   Strath Haven                      5:42   11:36       
       281 1298 Liam Kessler       10  M   Plymouth Whitemarsh               5:26   11:36       
       282 3115 Garion Coddington  12  M   Pottsgrove                        5:35   11:36       
       283   38 Zak Bacchus        11  M   Bensalem                          5:34   11:36       
       284  341 Alejandro Macarron 12  M   Great Valley                      5:30   11:36       
       285 3324 Shane Coll         10  M   Upper Moreland                    5:29   11:37       
       286 1263 Michael Kelley     11  M   Perkiomen Valley                  5:31   11:37       
       287  117 Will Drakas        10  M   Central Bucks South               5:31   11:38       
       288  374 Michael Holman     10  M   Hatboro Horsham                   5:36   11:38       
       289 3313 Andrew Leonard     11  M   Upper Merion                      5:31   11:38       
       290 3162 Bubby Subak        12  M   Radnor                            5:35   11:39       
       291 1207 Nate Randall       10  M   Penn Wood                         5:23   11:39       
       292 3174 Tyler Morin        12  M   Ridley                            5:40   11:39       
       293 3329 Christopher Stewar 10  M   Upper Moreland                    5:34   11:39       
       294 1297 Nathaniel Jones    10  M   Plymouth Whitemarsh               5:36   11:39       
       295   56 Joseph Schubert    10  M   Bishop Shanahan                   5:32   11:39       
       296 3284 Tim Huynh          12  M   Upper Darby                       5:28   11:40       
       297   13 Aaron Sooknanan    12  M   Abington                          5:34   11:40       
       298  319 Doug Gardener      11  M   Garnet Valley                     5:37   11:40       
       299  323 Doug Murray        11  M   Garnet Valley                     5:38   11:40       
       300  321 Paul Gartman       12  M   Garnet Valley                     5:37   11:40       
       301  320 Sean Garrett       9   M   Garnet Valley                     5:37   11:40       
       302  377 John Metzgar       12  M   Hatboro Horsham                   5:35   11:40       
       303 3426 Aiden Marcelis     11  M   Wissahickon                       5:36   11:40       
       304 3298 William Mead       9   M   Upper Dublin                      5:31   11:41       
       305 3257 Austin Segool      11  M   Sun Valley                        5:38   11:41       
       306  186 Chris Woodard      11  M   Coatesville                       5:33   11:41       
       307 1097 Matt Connolly      12  M   Methacton                         5:37   11:41       
       308 3120 Andy Lin           12  M   Pottsgrove                        5:29   11:42       
       309  181 Joe Kelly          11  M   Coatesville                       5:34   11:42       
       310 1127 Asher Pileggi      9   M   Neshaminy                         5:30   11:42       
       311   39 Thomas Balla       10  M   Bensalem                          5:36   11:42       
       312 1128 Trevor Schoenemann 9   M   Neshaminy                         5:40   11:43       
       313 3428 Ahmad Shamsi       10  M   Wissahickon                       5:32   11:43       
       314 3241 Peter Armour       11  M   Strath Haven                      5:34   11:43       
       315   54 Bradley Ingraham   12  M   Bishop Shanahan                   5:33   11:43       
       316  212 Richard Xu         12  M   Conestoga                         5:47   11:44       
       317 1095 Garrett Campbell   10  M   Methacton                         5:29   11:46       
       318 3171 Christian Dath     12  M   Ridley                            5:34   11:47       
       319 1036 Chris Kratz        11  M   Kennett                           5:35   11:48       
       320  322 Pasquale Marconi   12  M   Garnet Valley                     5:40   11:48       
       321  208 Julius Neubig      12  M   Conestoga                         5:39   11:49       
       322 3326 Connor Hurst       11  M   Upper Moreland                    5:34   11:50       
       323 1300 Sam Myers          12  M   Plymouth Whitemarsh               5:35   11:51       
       324 1261 Zach Davis         11  M   Perkiomen Valley                  5:35   11:51       
       325 3172 Dylan Falkowski    11  M   Ridley                            5:36   11:53       
       326 1264 Sam Lanza          10  M   Perkiomen Valley                  5:37   11:53       
       327   10 Stephen Maransky   11  M   Abington                          5:37   11:54       
       328  295 Russel Winters     10  M   Downingtown East                  5:15   11:56       
       329 3245 Wyeth Hackett      10  M   Strath Haven                      5:44   11:56       
       330 1195 Bruce Trimmer      9   M   Oxford Area                       5:36   12:00       
       331 3255 Tom Geveke         11  M   Sun Valley                        5:45   12:00       
       332 3256 Justin Kelly       11  M   Sun Valley                        5:45   12:00       
       333 3194 Michael Greve      12  M   Souderton Area                    5:51   12:01       
       334 3254 William Dykes      10  M   Sun Valley                        5:46   12:02       
       335 1122 Dan Busch          11  M   Neshaminy                         5:34   12:02       
       336 1196 Tommy Wood         11  M   Oxford Area                       5:36   12:03       
       337 1191 Anthony Bryant     11  M   Oxford Area                       5:39   12:03       
       338 3287 Nate Sizemore      10  M   Upper Darby                       5:36   12:04       
       339 3285 Ghandi Leveille    10  M   Upper Darby                       5:34   12:04       
       340   42 Elijah Rizzo       11  M   Bensalem                          5:46   12:04       
       341 3253 Ryan Cassidy       11  M   Sun Valley                        5:45   12:05       
       342 1190 Mikal Axelson      12  M   Oxford Area                       5:40   12:07       
       343 3118 Bryce Hampton      10  M   Pottsgrove                        5:36   12:07       
       344 1265 Bradley Nagle      11  M   Perkiomen Valley                  5:40   12:08       
       345 3119 Brandon Henriksen  9   M   Pottsgrove                        5:53   12:16       
       346 3093 John Tran-Dihn     12  M   Plymouth Whitemarsh               5:45   12:16       
       347 1073 Casey Bloomer      10  M   Marple Newtown                    5:48   12:17       
       348 3282 Patrick Behan      10  M   Upper Darby                       5:37   12:17       
       349 1126 Pat O'Connell      11  M   Neshaminy                         5:50   12:19       
       350 3312 Andrew Johnson     12  M   Upper Merion                      5:49   12:20       
       351 1076 Joe McCool         10  M   Marple Newtown                    5:57   12:22       
       352 3311 Michael Freaney    10  M   Upper Merion                      5:57   12:23       
       353 1208 Inerji Sirleof     12  M   Penn Wood                         5:44   12:26       
       354 1077 Anthony Missan     12  M   Marple Newtown                    5:53   12:27       
       355 1078 Phillip Missan     12  M   Marple Newtown                    5:57   12:28       
       356  161 Kenvon Mingledoff  11  M   Chester                           5:54   12:37       
       357  160 Mahki Little       11  M   Chester                           5:55   12:37       
       358 1206 Zyaire Miller      10  M   Penn Wood                         5:49   12:39       
       359 1204 Todd Jackson       12  M   Penn Wood                         5:53   12:40       
       360 3223 Bob McTeague       10  M   Springfield (Delco)               5:58   12:40       
       361 3259 Evan Taylor        9   M   Sun Valley                        6:04   12:55       
       362 3220 Jacinth Chikkala   12  M   Springfield (Delco)               6:19   12:58       
       363 3222 Colin Larkin       10  M   Springfield (Delco)               6:12   12:58       
       364 3323 Colin Casey        10  M   Upper Moreland                    6:11   12:59       
       365 1209 Tyshaun Truitt     11  M   Penn Wood                         5:58   12:59       
       366 1075 Angelo Cavallero   12  M   Marple Newtown                    6:20   13:01       
       367 3221 Matt Coyle         10  M   Springfield (Delco)               6:19   13:04       
       368  162 Kori Rochester     10  M   Chester                           6:02   13:04       
            163 Tylir Fowler       12  M   Chichester                        6:19   13:05       
            165 Matthew Valentin   12  M   Chichester                        6:20   13:06       
       369 1194 Ben Neely          11  M   Oxford Area                       6:12   13:06       
       370 3225 Jacob Varughese    10  M   Springfield (Delco)               6:19   13:10       
       371   11 Cameron Mitchell   11  M   Abington                          5:35   13:10       
       372 1079 Liem Ross          12  M   Marple Newtown                    6:24   13:10       
             16 David Manley       10  M   Academy Park                      6:25   13:27       
       373 1210 Brandon Wahid      10  M   Penn Wood                         6:17   13:27       
       374 1074 Joe Carini         12  M   Marple Newtown                    6:28   13:28       
       375  158 James Jackson      11  M   Chester                           6:12   13:29       
       376 3327 Brian Miller       10  M   Upper Moreland                    6:31   13:41       
       377 3328 Ciaran Mullen      11  M   Upper Moreland                    6:19   13:45       
             17 Zahir Plummer      11  M   Academy Park                      6:32   13:58       
       378 3258 Sean Setnick       11  M   Sun Valley                        6:32   14:14       
       379  159 Malachi Langley    9   M   Chester                           6:26   14:38       
            164 Andrew Tigano      12  M   Chichester                        6:57   15:19       
       380  120 Jake Sauers        10  M   Central Bucks South               5:53               


Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: