MALE AGE GROUP  8 - 8
    1     1    1 Joey  Litvin          8 BALA CYNWYD                8:13.5  4:58 
    2     2    2 Patrick Theveny       8 SLMS                       8:15.6  4:59 
    3     3    3 Luke Narbus           8 SLMS                       8:27.1  5:06 
    4     4    4 Jack O'Neill          8 SLMS                       8:28.9  5:07 
    5     5    5 Andrew Woolery        8 SLMS                       8:31.8  5:09 
    6     6    6 Danny McLoughlin      8 SLMS                       8:33.1  5:10 
    7     8    7 Navid Eghbali         8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL    8:43.8  5:16 
    8     9    8 Matthew Varghese      8 ARCOLA                     8:48.0  5:19 
    9    10    9 Mickey Gommer         8 SLMS                       8:48.1  5:19 
   10    12   10 Griffin Pumilia       8 ARCOLA                     8:51.5  5:21 
   11    14   11 Peter Zekonis         8 GARNET VALLEY MS           8:59.2  5:25 
   12    17   12 Sam Catania           8 WELSH VALLEY               9:02.2  5:27 
   13    21   13 Sean McDonald         8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL    9:12.9  5:34 
   14    23   14 Patrick Kelly         8 SLMS                       9:15.3  5:35 
   15    24   15 Joshua Fingerhut      8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL   9:19.0  5:37 
   16    25   16 Jack Kapralick        8 ARCOLA                     9:20.7  5:38 
   17    33   17 Sam Kartsonis         8 WELSH VALLEY               9:28.9  5:43 
   18    34   18 Matthew Ganly         8 KENNETT MS                 9:29.0  5:43 
   19    35   19 Alexander Viscomi     8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL    9:29.3  5:43 
   20    36   20 Patrick McCann        8 WELSH VALLEY               9:30.1  5:44 
   21    37   21 Ben Corsi             8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL    9:31.2  5:45 
   22    40   22 Michell Thompson      8 ARCOLA                     9:35.1  5:47 
   23    41   23 Connor Smith          8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO  9:36.9  5:48 
   24    46   24 Zach Keeney           8 INTERBORO                  9:41.0  5:50 
   25    47      Brendan Luong         8 SLMS                       9:41.5  5:51 
   26    49      Joshua Senackerib     8 SLMS                       9:42.5  5:51 
   27    51   25 Hayward Smith-Cassi   8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO  9:44.5  5:53 
   28    53   26 Kevin Riddell         8 ARCOLA                     9:46.1  5:54 
   29    55   27 Sean Garrett          8 GARNET VALLEY MS           9:48.5  5:55 
   30    57   28 Aaron Montenegro      8 BALA CYNWYD                9:52.4  5:57 
   31    60   29 Khairi Lewis          8 WELSH VALLEY               9:56.6  6:00 
   32    62   30 Max Foster            8 GARNET VALLEY MS           9:56.9  6:00 
   33    66   31 Luke Murray           8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL  10:01.7  6:03 
   34    67   32 Cole Vallette         8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 10:04.0  6:04 
   35    69   33 Mike Bai              8 ARCOLA                    10:08.0  6:07 
   36    70   34 Udit Subramanya       8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   10:08.2  6:07 
   37    72   35 Ethan  Manin          8 BALA CYNWYD               10:10.9  6:08 
   38    73   36 Malik Lewis           8 WELSH VALLEY              10:12.3  6:09 
   39    75   37 Michael Radzanowski   8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 10:12.5  6:09 
   40    77   38 Jakob Segal           8 BALA CYNWYD               10:13.4  6:10 
   41    82      Ryan Brubaker         8 SLMS                      10:19.7  6:14 
   42    83   39 Jack Hewitt           8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   10:21.3  6:15 
   43    86      Taylor McAfee         8 SLMS                      10:24.6  6:17 
   44    91   40 Jarod Ocampo          8 BALA CYNWYD               10:31.5  6:21 
   45    93   41 Maxwell Silverstein   8 KENNETT MS                10:32.9  6:22 
   46    97   42 Phillip Jung          8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 10:37.1  6:24 
   47   100   43 Asher Goodwin         8 BALA CYNWYD               10:39.9  6:26 
   48   102   44 Ian Gaadt             8 KENNETT MS                10:40.9  6:27 
   49   103   45 Ben Gorse             8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL  10:44.3  6:29 
   50   108   46 Connor Murray         8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL  10:46.6  6:30 
   51   111   47 Asher Hancock         8 BALA CYNWYD               10:49.7  6:32 
   52   114   48 William Vaughan       8 WELSH VALLEY              10:52.2  6:33 
   53   116   49 Minh Duong            8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 10:55.1  6:35 
   54   117   50 Dan Braverman         8 WELSH VALLEY              10:55.6  6:35 
   55   118      Thomas Vaughan        8 WELSH VALLEY              10:55.7  6:35 
   56   126   51 Anthony Glascock      8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 11:09.4  6:44 
   57   127   52 Ethan Gretzula        8 ARCOLA                    11:11.7  6:45 
   58   128   53 John Scallan          8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   11:12.0  6:45 
   59   130      Graham Branscom       8 WELSH VALLEY              11:13.4  6:46 
   60   132   54 Garrett Thompson      8 INTERBORO                 11:14.5  6:47 
   61   134   55 Tejis Ranganath       8 KENNETT MS                11:15.8  6:48 
   62   139   56 Holden Langdon        8 INTERBORO                 11:18.0  6:49 
   63   141      Joseph Czarkowski     8 UPPER MERION MIDDLE SCHOO 11:21.2  6:51 
   64   143      Ryan O'Donnell        8 SLMS                      11:21.9  6:51 
   65   144      Kaushik Srinath       8 ARCOLA                    11:22.0  6:51 
   66   146   57 Jack Fox              8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL  11:23.8  6:52 
   67   147      Ethan Schatz          8 BALA CYNWYD               11:24.1  6:53 
   68   151      John Roth             8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   11:26.3  6:54 
   69   152      John Salt             8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   11:31.3  6:57 
   70   155      Eli Rothman           8 BALA CYNWYD               11:32.8  6:58 
   71   159   58 Ethan Berks           8 HAVERFORD MIDDDLE SCHOOL  11:36.7  7:00 
   72   161   59 Aaron Stankiewicz     8 INTERBORO                 11:40.2  7:02 
   73   162   60 Ethan Faust           8 KENNETT MS                11:40.7  7:03 
   74   171      Steven Egnaczyk       8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   11:51.5  7:09 
   75   173   61 Trevor Bowdoin        8 KENNETT MS                11:53.0  7:10 
   76   186      Srinath Govindaraju   8 LIONVILLE MIDDLE SCHOOL   12:06.5  7:18 
   77   193      Murphy Roberts        8 SLMS                      12:12.2  7:22 
   78   195   62 T. J. Suchta          8 KENNETT MS                12:16.5  7:24 
   79   200      Sagan Kakkar          8 ARCOLA                    12:20.9  7:27 
   80   205      Joshua Faust          8 KENNETT MS                12:28.0  7:31 
   81   210      Austin Lozinak        8 ARCOLA                    12:31.7  7:33 
   82   221   63 Ryan Dorrin           8 INTERBORO                 13:06.0  7:54 
   83   222   64 Louis Johnson         8 GARNET VALLEY MS          13:06.7  7:54 
   84   224   65 Christopher Rowley    8 GARNET VALLEY MS          13:16.4  8:00 
   85   236      Aydan Clarke          8 SLMS                      13:57.9  8:25 
   86   242      Max Harris            8 WELSH VALLEY              14:21.3  8:39 
   87   245      Malik Lonjuin         8 DHMS                      14:30.3  8:45 
   88   246      Jacob Thomas          8 KENNETT MS                14:31.5  8:45 
   89   250   66 Josh Ducey            8 INTERBORO                 14:53.6  8:59 
   90   260   67 Markus Foltz          8 GARNET VALLEY MS          16:10.1  9:45 

Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: