Event 1  Women 400 Meter Dash Open (5)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1      7 Whittaker, Bella                 Mount De Sal          55.94 
  2     36 Langan, Aisling                  West Chester        1:00.46 
  3     34 Cawley, Lauren                   Penncrest           1:01.14 
  4     35 Chappell, Myah                   Saint Joseph        1:02.14 
  5      3 Frazier, Kevilyn                 Mount De Sal        1:02.21 
 
Event 2  Men 400 Meter Dash Open (27)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     44 Zimmerman, Chris                 Unattached            49.97 
  2     20 Henry, Andre                     Unattached            50.00 
  3     11 Brick, Aaron                     Wilmington F          50.09 
  4     39 Katona, Roman                    Central Buck          50.29 
  5     42 Seiffert, Jack                   Charter Scho          50.35 
  6     40 McCallion, Erik                  Unattached            50.50 
  7     27 Scott, Zahir                     Unattached            50.99 
  8     29 Tiger, Michael                   Unattached            52.00 
  9     10 Banks, Elijah                    Ballistic Re          52.04 
 10     19 Hancock, Isaiah                  Ballistic Re          53.26 
 11     23 Kim, John                        Lower Morela          53.50 
 12     37 Albright, Eric                   Garnet Valle          54.00 
 13     31 Wiggins, Josiah                  Lower Morela          54.24 
 14     16 Dinkins, Delvin                  Unattached            54.45 
 15      8 Alston, Armstrong                Ballistic Re          55.44 
 16     33 Williams, Deron                  Franklin Hig          55.44 
 17     38 Choi, John                       Penncrest             56.44 
 18     32 Williams, Ardonntrell            Ballistic Re          56.78 
 19     41 Santos, Miguel                   Germantown F          57.80 
 20     28 Shaju, Shejin                    Lower Morela          57.84 
 21     24 kruelle, chuck                   Unattached            58.00 
 22     30 Wetzel, Jackson                  Unattached          1:00.31 
 23     21 Jeudy, Jaden                     Ballistic Re        1:02.04 
 24     14 Cooper, Javin                    Lower Morela        1:03.84 
 25     22 Jeudy, Nicklaus                  Ballistic Re        1:06.45 
 26     43 Skarupinski, Franklin            Unattached          1:14.03 
 27     17 George, Daniel                   Unattached               NT 
 
Event 3  Mixed 800 Meter Run Open (51)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     89 Cohen, Shane                   M Lower Morela        1:59.01 
  2     92 Gasaway, Brandon               M Unattached          2:00.00 
  3     86 Carella, Richard               M Unattached          2:00.00 
  4     90 Fingerhut, Josh                M Unattached          2:00.50 
  5     63 Gazzola, Ben                   M Unattached          2:01.04 
  6     99 Hobbs Pifer, James             M Germantown F        2:01.50 
  7     83 Bale, Seth                     M Unattached          2:03.00 
  8    126 Yasin-Spann, Saabir            M Ballistic Re        2:03.51 
  9    105 Mathe, Luke                    M Charter Scho        2:04.00 
 10     85 Bordrick, Aurelius             M Charter Scho        2:04.00 
 11     51 Schneider, Mikayla             W Unattached          2:05.44 
 12    124 Weber, Reid                    M Northern            2:06.45 
 13     96 Greifer, Sten                  M Northwood Hi        2:08.00 
 14    113 Rosin, Ben                     M Germantown F        2:08.60 
 15     80 Abahazy, Jason                 M Penncrest           2:10.08 
 16    108 Miles, Luke                    M West Chester        2:10.87 
 17    116 Sandler, Justin                M Lower Morela        2:12.24 
 18     43 Skarupinski, Franklin          M Unattached          2:12.88 
 19    123 Tylek, Matt                    M Penncrest           2:13.24 
 20     91 Fultz, Keller                  M West Chester        2:14.27 
 21     81 Albert, Abram                  M Unattached          2:14.59 
 22    122 Starliper, Marlee              W Northern            2:14.59 
 23    102 Kelly, Jill                    W Unattached          2:15.12 
 24     82 Bader, Lizzy                   W Unattached          2:15.28 
 25    110 Munro, Daniel                  M Unattached          2:16.24 
 26    120 Smith, Emily                   W Spring Ford         2:16.50 
 27    104 Mangan, Anthony                M Lower Morela        2:17.24 
 28     52 Simander, Kathleen             W Saint Joseph        2:17.24 
 29    121 Staat, Amelia                  W Unattached          2:17.30 
 30    114 Rotman, Jillian                W Episcopal Ac        2:19.33 
 31     88 Chung, Alex                    M Penncrest           2:19.34 
 32     98 Harris, Dean                   M West Chester        2:19.58 
 33      1 Camburn, Sierra                W Unattached          2:20.00 
 34    111 Palucis, Adam                  M Lower Morela        2:20.37 
 35    103 Khandelwal, Samarth            M Penncrest           2:20.44 
 36     87 Chilet, Alex                   M West Chester        2:20.98 
 37    109 Mullaney, Julia                W Penncrest           2:23.00 
 38    107 Merrill, Lucy                  W West Chester        2:23.62 
 39     94 Gerber, Kyra                   W Northern            2:25.85 
 40    119 Shaw, Thomas                   M Germantown F        2:27.60 
 41    118 Schweidler, Jack               M West Chester        2:34.40 
 42     97 Gulmert, Lauren                W Mount De Sal        2:35.00 
 43    117 Scheer, Ethan                  M West Chester        2:36.90 
 44    115 Rovinsky, Isabel               W Germantown F        2:37.60 
 45     95 Grady, Corin                   W Germantown F        2:40.50 
 46    112 Raufer, Benjamin               M Germantown F        2:42.60 
 47     93 Genron, Amber                  W West Chester        2:43.25 
 48     84 Beatty, Rachel                 W West Chester        2:44.42 
 49    100 Hocking, Elise                 W Germantown F        2:45.60 
 50    101 Kamat, Rucha                   W Penncrest           2:47.07 
 51    106 Meek, Connor                   M Penncrest           2:48.24 
 
Event 4  Women 200 Meter Dash Open (7)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1      7 Whittaker, Bella                 Mount De Sal          24.88 
  2      3 Frazier, Kevilyn                 Mount De Sal          26.50 
  3      1 Camburn, Sierra                  Unattached            26.70 
  4      2 Flynn, Grace                     Mount De Sal          28.15 
  5      6 Taylor, Jennifer                 Mount De Sal          28.29 
  6      5 Nilan, Claire                    Mount De Sal          28.50 
  7      4 Kistner, Emma                    Mount De Sal          29.16 
 
Event 5  Men 200 Meter Dash Open (25)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     12 Bush, Jack                       Unattached            22.43 
  2     11 Brick, Aaron                     Wilmington F          22.63 
  3     15 Dilbarov, Nickey                 Lower Morela          22.84 
  4     20 Henry, Andre                     Unattached            22.94 
  5     29 Tiger, Michael                   Unattached            23.00 
  6     17 George, Daniel                   Unattached            23.02 
  7     10 Banks, Elijah                    Ballistic Re          23.50 
  8     23 Kim, John                        Lower Morela          23.52 
  9     27 Scott, Zahir                     Unattached            23.60 
 10     26 Marzocca, Alex                   Cherry Hill           23.80 
 11     32 Williams, Ardonntrell            Ballistic Re          23.86 
 12     33 Williams, Deron                  Franklin Hig          24.00 
 13     31 Wiggins, Josiah                  Lower Morela          24.09 
 14      8 Alston, Armstrong                Ballistic Re          24.25 
 15     16 Dinkins, Delvin                  Unattached            24.42 
 16     19 Hancock, Isaiah                  Ballistic Re          24.50 
 17      9 Baciu, Tim                       Lower Morela          24.76 
 18     13 Celaj, Tomas                     Lower Morela          25.04 
 19     25 Maloney, Daniel                  Lower Morela          25.24 
 20     28 Shaju, Shejin                    Lower Morela          25.63 
 21     30 Wetzel, Jackson                  Unattached            26.50 
 22     24 kruelle, chuck                   Unattached            27.00 
 23     14 Cooper, Javin                    Lower Morela          27.45 
 24     22 Jeudy, Nicklaus                  Ballistic Re          28.55 
 25     21 Jeudy, Jaden                     Ballistic Re          32.47 
 
Event 6  Mixed 1 Mile Run Open (91)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    222 Perozze, Vince                 M Unattached          4:20.00 
  2    195 James, Ryan                    M Unattached          4:21.66 
  3    153 Campbell, Ryan                 M Council Rock        4:23.12 
  4    237 Tuntivate, Chanon              M Unattached          4:25.41 
  5    238 Vigliano, Michael              M Mechanicsbur        4:32.20 
  6    213 McIntyre, Ethan                M Unattached          4:32.70 
  7    193 Higley, Aidan                  M Unattached          4:33.00 
  8    183 Garrett, Sean                  M Garnet Valle        4:34.80 
  9    220 Pash, Calvin                   M West Chester        4:34.90 
 10    288 Tawa, Liz                      W New Balance Pace    4:37.00 
 11    230 Rudawsky, Chris                M Garnet Valle        4:37.62 
 12    184 Geier, Luke                    M West Chester        4:37.81 
 13    232 Sandifer, Matt                 M Germantown A        4:38.00 
 14    219 Padilla, Mike                  M Unattached          4:39.00 
 15    200 Leininger, Jack                M Springside C        4:39.31 
 16    181 Ennis, Jack                    M Unattached          4:41.02 
 17    204 Malone, Brendan                M Unattached          4:41.10 
 18    242 Zerweck, Carter                M Unattached          4:43.00 
 19    295 Warren, Tim                    M Unattached          4:43.00 
 20    172 cahill, joseph                 M Unattached          4:44.52 
 21    236 Tenenbaum, Samuel              M Unattached          4:45.00 
 22    214 Migliore, Michael              M Unattached          4:45.00 
 23    186 Glew, Finnegan                 M Penn Charter        4:45.00 
 24    189 Gomez-Younkin, Miles           M Germantown F        4:45.50 
 25    124 Weber, Reid                    M Northern            4:46.00 
 26    231 Sandifer, Drew                 M Germantown A        4:46.00 
 27    207 McCann, John                   M West Chester        4:46.88 
 28    239 Walton, Luke                   M West Chester        4:48.51 
 29    243 Zonshayn, Ben                  M Lower Morela        4:50.24 
 30    176 Davidson, Jack                 M West Chester        4:51.20 
 31    211 McGinty, John                  M West Chester        4:51.20 
 32    169 Anninger, Noah                 M Germantown F        4:53.00 
 33    188 Goldstein, Isabelle            W Germantown A        4:53.00 
 34    216 Mullertz, Max                  M West Chester        4:53.10 
 35    175 Costello, Kyle                 M Mechanicsbur        4:53.78 
 36    233 Savchik, Clara                 W Unattached          4:54.00 
 37    240 Welch, Jack                    M Unattached          4:55.00 
 38    208 McCaslin, Patrick              M Springfield         4:55.00 
 39    234 Smith, Connor                  M Bishop Shana        4:55.65 
 40    191 Hays, Keelin                   W Tatnall             4:55.73 
 41     43 Skarupinski, Franklin          M Unattached          4:55.90 
 42    182 Flanagan, Jack                 M Tatnall             4:56.09 
 43    187 Goldberg, Matthew              M Germantown F        4:57.50 
 44    202 Lynam, Bobby                   M Germantown F        4:57.50 
 45    177 DiBello, Nick                  M Germantown A        4:58.00 
 46    235 Strutton, Will                 M Springfield         4:58.00 
 47    227 Reid, Caelen                   M Bishop Shana        4:59.23 
 48    226 Raven, Theodor                 M Germantown F        4:59.50 
 49    144 Hatcher, Samantha              W WV Flyers           5:00.00 
 50    178 Dietrick, Matthew              M Unattached          5:00.00 
 51    199 Kurek, Steven                  M West Chester        5:00.01 
 52    225 Rabin, Patrick                 M West Chester        5:00.10 
 53     50 Schneider, Jessica             W Academy of ND       5:01.32 
 54    241 Welker, Brock                  M Unattached          5:04.00 
 55    203 Makke, Issa                    M West Chester        5:04.10 
 56    215 Miller, Collin                 M Unattached          5:06.24 
 57    229 Rogers, Jessica                W Unattached          5:08.00 
 58    170 Anshen, Lauren                 W Tatnall             5:08.65 
 59    143 Fedko, Katherine               W Unattached          5:09.37 
 60    147 Turner, Tashala                W WV Flyers           5:10.00 
 61    127 Kenny, Aoife                   W Unattached          5:11.33 
 62    217 Nisbet, Kyle                   M Unattached          5:12.67 
 63    145 Mazza, Sera                    W Saint Joseph        5:13.64 
 64    221 Perine, Henry                  M Germantown F        5:15.00 
 65    206 Martin, Owen                   M West Chester        5:15.70 
 66    190 Hally, Katherine               W Unattached          5:16.00 
 67    196 Jorgensen, Caitlin             W Episcopal Ac        5:18.87 
 68    210 McEntee, Jilliana              W Episcopal Ac        5:20.00 
 69    192 Hennessy, Anna                 W Germantown A        5:20.00 
 70    285 LeNoir, Alicia                 W Unattached          5:20.00 
 71    194 Hughes, Alex                   M West Chester        5:22.30 
 72    197 Kitchen, Courtney              W West Chester        5:22.55 
 73    201 Lister, Allie                  W West Chester        5:22.55 
 74    198 Kulynych-Irvin, Storrie        W Unattached          5:24.00 
 75     52 Simander, Kathleen             W Saint Joseph        5:25.44 
 76    205 Marcelis, Annika               W Germantown F        5:25.50 
 77    276 O'Rourke, Pat                  M West Chester        5:30.00 
 78    171 Bouchard, Clayton              M Unattached          5:30.00 
 79    209 Mccoy, Maeve                   W Unattached          5:30.00 
 80    185 Gimbert, Maeve                 W Unattached          5:31.74 
 81    141 Ebbs, Addie                    W Saint Joseph        5:33.42 
 82    146 Troischt, Emma                 W WV Flyers           5:36.00 
 83    173 Carpenter, Maribel             W Germantown F        5:38.50 
 84    228 Riley, Isabel                  W Germantown F        5:39.50 
 85    148 Williams, Emma                 W WV Flyers           5:40.00 
 86    174 Colson, Robby                  M West Chester        5:40.40 
 87    179 Dietrick, Ryan                 M Unattached          5:45.00 
 88    223 Quitel, Jackson                M Germantown F        5:45.50 
 89    212 McGrath, Madeleine             W Germantown F        6:20.50 
 90    224 Quitel, Kira                   W Germantown F        6:20.50 
 91    180 Dietrick, Tessa                W Unattached          7:17.00 
 
Event 7  Mixed 3000 Meter Run Open (15)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    256 White, Phillip                 M Unattached          8:43.00 
  2    246 Egan, Sean                     M LaSalle Coll        9:10.00 
  3    248 Heeman, Kevin                  M Wyalusing Va        9:10.00 
  4    252 Musselman, Zack                M Unattached          9:42.00 
  5    244 Coffin, Maria                  W Unattached          9:48.41 
  6    219 Padilla, Mike                  M Unattached          9:50.00 
  7    247 Gershman, Alex                 M West Chester       10:00.00 
  8    254 Shetty, Zoe                    W WV Flyers          10:05.00 
  9    251 Kukura, Peyton                 W WV Flyers          10:18.00 
 10    253 Radabaugh, Avigail             W WV Flyers          10:21.00 
 11    250 Kilroy, Ethan                  M West Chester       10:25.00 
 12    249 Jackson, Roman                 M West Chester       10:35.00 
 13    245 DeAngelis, Tommy               M West Chester       10:35.00 
 14    198 Kulynych-Irvin, Storrie        W Unattached         11:23.00 
 15    255 Vavro, Sage                    M Unattached               NT 
 
Event 8  Girls 1 Mile Run Elite HS (14)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     50 Schneider, Jessica               Academy of ND       4:59.91 
  2    144 Hatcher, Samantha                WV Flyers           5:00.22 
  3    142 Facius, Samantha                 Mount De Sal        5:00.28 
  4    102 Kelly, Jill                      Unattached          5:07.81 
  5    143 Fedko, Katherine                 Unattached          5:09.37 
  6    147 Turner, Tashala                  WV Flyers           5:10.00 
  7    127 Kenny, Aoife                     Unattached          5:11.33 
  8    145 Mazza, Sera                      Saint Joseph        5:13.64 
  9    140 Cestari, Anna                    St. John's C        5:20.00 
 10     52 Simander, Kathleen               Saint Joseph        5:25.44 
 11    139 Burke, Ashlynne                  Kingsway HS         5:25.92 
 12    141 Ebbs, Addie                      Saint Joseph        5:33.42 
 13    146 Troischt, Emma                   WV Flyers           5:39.81 
 14    148 Williams, Emma                   WV Flyers           5:45.00 
 
Event 9  Men 1500 Meter Run Elite (12)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    136 Tewalt, Luke                     Washington L        3:43.57 
  2    293 Tuntivate, Kieran                Unattached          3:47.50 
  3    138 Wing, Owen                       Unattached          3:47.79 
  4    137 Watts, Michael                   Unattached          3:48.00 
  5    291 Kier, Nolan                      Cptc/Nb             3:52.60 
  6    292 Ellwood, Stephen                 Cptc/Nb             3:52.75 
  7    131 Barton, Ryan                     Unattached          3:54.00 
  8    133 Nisbet, Connor                   Unattached          3:54.97 
  9    132 Flanagan, Michael                Unattached          3:56.00 
 10    135 Southerland, Tripp               Unattached          4:00.43 
 11    134 Schroeder, John                  Unattached          4:01.00 
 12    284 Thompson, Steven                 Unattached               NT 
 
Event 10  Women 1500 Meter Run Elite (6)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    128 Manning, Holly                   Unattached          4:25.00 
  2    130 Wilkinson, Gabrielle             Unattached          4:25.04 
  3     46 Celata, Carey                    Unattached          4:28.00 
  4    289 Morris, Alex                     New Balance Pace    4:32.00 
  5    129 McGonigle, Alyson                George Town Runn    4:34.00 
  6    127 Kenny, Aoife                     Unattached          4:43.97 
 
Event 11  Boys 1 Mile Run Elite HS (24)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     79 Twomey, Vincent                  LaSalle Coll        4:17.50 
  2    151 Borger, Peter                    Malvern Prep        4:18.00 
  3    158 Lindgren, Elias                  Unattached          4:18.34 
  4    165 Smucker, Spencer                 West Chester        4:18.66 
  5    154 Cupp, Morgan                     Mechanicsbur        4:19.60 
  6     77 Seiberlich, Jack                 LaSalle Coll        4:21.50 
  7    152 Campbell, Brendan                Unattached          4:22.08 
  8    164 Shields, Connor                  Warwick             4:22.09 
  9    162 Queen, Joseph                    Franklin Hig        4:23.00 
 10    153 Campbell, Ryan                   Unattached          4:23.32 
 11    155 Dorenkamp, Evan                  Unattached          4:23.87 
 12    168 Zilligen, Matthew                LaSalle Coll        4:25.80 
 13     83 Bale, Seth                       Unattached          4:26.00 
 14    159 Miller, Brenden                  Unattached          4:27.24 
 15    157 Knepper, Brandan                 Mechanicsbur        4:27.29 
 16    150 Blaylock, Alexander              Germantown F        4:27.50 
 17    163 Schmidt, Henry                   Unattached          4:28.00 
 18    166 Vavro, Skyler                    Unattached          4:29.20 
 19     70 McKinsey, Nathaniel              Unattached          4:29.22 
 20    149 Albertini, Scott                 Bullis School       4:29.37 
 21    161 Price, Nate                      General McLa        4:29.94 
 22    167 vives, harrison                  Delbarton Sc        4:30.00 
 23    156 Hartings, Ben                    Unattached          4:32.30 
 24    160 Patrinos, Tony                   Bullis School       4:36.35 
 
Event 12  Boys 800 Meter Run Elite HS (28)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     69 Mcdermott, Riley                 Unattached          1:51.29 
  2     73 Phillips, Eldon                  Northwood Hi        1:53.00 
  3     71 Nixon, Aariq                     Milford Mill        1:53.20 
  4    287 Hoey, Jonah                      Unattached          1:53.40 
  5     72 Osborne, Chase                   Unattached          1:54.26 
  6     61 Eissler, Matt                    Pennridge           1:54.54 
  7     56 Brown, Chris                     Charter Scho        1:55.37 
  8     53 Banko, Sean                      Unattached          1:55.47 
  9     78 Serville, Randy                  Unattached          1:55.58 
 10     62 Enck, Robert                     Unattached          1:55.86 
 11     60 Earley, Sam                      Council Rock        1:56.40 
 12     65 Gibson, Eric                     Gilman Schoo        1:56.49 
 13     67 Kaiser, Evan                     Unattached          1:56.50 
 14     54 Baublitz, Garrett                Unattached          1:56.50 
 15     66 Gregory, Mark                    Unattached          1:56.85 
 16     76 Riley, Colin                     Germantown F        1:56.90 
 17     55 Boyle, Dan                       LaSalle Coll        1:56.99 
 18     57 Cioffi, Will                     Unattached          1:57.25 
 19     79 Twomey, Vincent                  LaSalle Coll        1:57.54 
 20     77 Seiberlich, Jack                 LaSalle Coll        1:58.50 
 21     58 Costonis, Mac                    LaSalle Coll        1:58.79 
 22     64 Ghantous, Paul                   LaSalle Coll        1:59.09 
 23     74 Price, Thomas                    LaSalle Coll        1:59.99 
 24     68 Lorenz, Brian                    Unattached          2:00.06 
 25     63 Gazzola, Ben                     Unattached          2:01.04 
 26     75 Reggasa, Mulisa                  Unattached          2:02.30 
 27     70 McKinsey, Nathaniel              Unattached          2:03.33 
 28     59 Crane, Chris                     Unattached          2:06.19 
 
Event 13  Women 800 Meter Run Elite (8)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1     51 Schneider, Mikayla               Unattached          2:05.44 
  2     47 Mcneil, Nyjari                   Franklin Hig        2:07.34 
  3     46 Celata, Carey                    Unattached          2:08.00 
  4     49 Sabbakhan, Alahna                St. John's C        2:09.00 
  5     48 Olivere, Lydia                   Unattached          2:11.88 
  6    125 Willig, Amy                      Great Valley        2:13.49 
  7     50 Schneider, Jessica               Academy of ND       2:16.14 
  8     52 Simander, Kathleen               Saint Joseph        2:17.24 
 
Event 14  Men 800 Meter Run Elite (3)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    290 Atkinson, Sean                   New Balance Pace    1:49.87 
  2     45 Marquardt, Charlie               Unattached          1:50.93 
  3    284 Thompson, Steven                 Unattached               NT 
 
Event 15  Mixed 5000 Meter Run Open (33)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
  1    268 Matuszak, Paul                 M Unattached         14:52.00 
  2    271 Minor, Evan                    M Unattached         15:26.03 
  3    259 Creekmore, Jr                  M Unattached         15:40.00 
  4    219 Padilla, Mike                  M Unattached         15:48.00 
  5    279 Rotten, Robbie                 M Unattached         15:57.00 
  6    252 Musselman, Zack                M Unattached         16:02.00 
  7    294 Sulon, Andrew                  M Unattached         16:06.10 
  8    264 Kampf, Seth                    M Unattached         16:10.76 
  9    286 Brittingham, Ed                M Unattached         16:12.00 
 10    272 Mitchell, Matt                 M Unattached         16:15.00 
 11    263 Jarratt, Hunter                M Unattached         16:15.00 
 12    283 Zoretic, Brian                 M West Chester       16:20.00 
 13    269 McDonnell, Declan              M Tatnall            16:35.00 
 14    275 Mohammed, Rahman               M Unattached         16:40.00 
 15    276 O'Rourke, Pat                  M West Chester       16:59.90 
 16    261 Feola, Dom                     M West Chester       17:00.00 
 17    270 McGroarty, Liz                 W Unattached         17:00.00 
 18    280 Sarno, Kyle                    M Unattached         17:15.00 
 19    262 Garber, Timothy                M Unattached         17:30.00 
 20    282 Yeager, Clay                   M Juniata            17:44.00 
 21    274 Mogck, Steve                   M West Chester       18:15.00 
 22    266 Lynn, Colleen                  W West Chester       18:20.00 
 23    258 Burns, Danielle                W West Chester       18:20.00 
 24    278 Planck, Emma                   W Unattached         18:30.00 
 25    281 Sikes, Eirinn                  W Tatnall            18:35.00 
 26    134 Schroeder, John                M Unattached         18:50.00 
 27    265 Landy, Tara                    W Unattached         19:15.00 
 28    235 Strutton, Will                 M Springfield        19:30.00 
 29    273 Moffitt, Leah                  W Unattached         19:41.00 
 30    257 Bradley, Melissa               W West Chester       20:20.00 
 31    267 Mastrilli, Allison             W West Chester       20:20.00 
 32    277 Pagano, Lisa                   W West Chester       20:20.00 
 33    260 Eshetu, Henok                  M Northwood Hi             NT 

Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: