Page 1
                  WEST CHESTER HENDERSON XC INVITATIONAL

                                 10/19/16
 
Place Name                Team                      Seed  Time       
===== =================== ========================= ===== ======= 
    1 Payne Pachuda       WCE                       6:00     4:58 
    2 Chris Anderson      WCE                       5:50     5:03 
    3 Domenic Moser       WCE                       6:00     5:07 
    4 Joe Dougherty       WCE                       6:00     5:08 
    5 Eddie Siwarski      WCE                       6:00     5:09 
    6 Lazlo Vasco         WCE                       5:50     5:09 
    7 Adam Kaplan         WCE                       6:00     5:10 
    8 Eric Benditt        WCE                       5:40     5:11 
    9 Emil Vasco          WCE                       6:00     5:12 
   10 Aidan McClay        WCE                       6:00     5:16 
   11 Martin Gusick       WCE                       6:00     5:18 
   12 Nick Durinzi        Rustin                    5:40     5:22 
   13 Evan Brunner        WCE                       6:00     5:24 
   14 Adam McAlonie       WCE                       7:00     5:25 
   15 Joe Delaney         WCE                       5:40     5:28 
   16 Kevin Mengel        WCE                       7:00     5:29 
   17 Nick Ruth           WCE                       7:00     5:33 
   18 Max Kelly           DTW                       5:40     5:34 
   19 Andrew Brown        Rustin                    5:40     5:34 
   20 Jamie Schmidt       Rustin                    5:45     5:36 
   21 Joe Runzer          Rustin                    5:40     5:37 
   22 Enrico Mazza        WCE                       7:00     5:38 
   23 David Scully        WCE                       7:00     5:38 
   24 Raz Baruch          Rustin                    6:15     5:39 
   25 Josh Toth           DTW                       5:45     5:39 
   26 Brian Kyriakos      DTW                       5:55     5:42 
   27 Jack Batchelor      Rustin                    6:00     5:42 
   28 Tim Sullivan        WCE                       8:00     5:43 
   29 Nick Pirone         Rustin                    6:00     5:44 
   30 Charlie Reinheimer  Rustin                    6:00     5:45 
   31 Ben Anderson        WCE                       7:00     5:46 
   32 Jack McAlinney      WCE                       8:00     5:47 
   33 Andrew Comer        WCE                       8:00     5:51 
   34 Cole Tuffner        DTW                       5:45     5:53 
   35 David Milam         DTW                       6:05     5:54 
   36 John Perucki        WCE                       8:00     6:09 
   37 Mathew Iozzi        WCE                       8:00     6:10 
   38 Luke Krikorian      Rustin                    6:20     6:11 
   39 Levesque Henry      WCH                       6:15     6:14 
   40 Abhin Arramraji     WCE                       8:00     6:21 
   41 Kevin Diestelow     WCE                       7:00     6:23 
   42 Bourgeois Zach      WCH                       6:20     6:24 
   43 Kenet Bickley       WCE                       8:00     6:27 
   44 Michael Haenn       WCE                       8:00     6:44 
   45 Bryant Maits        WCE                       8:00     6:51 
   46 Noah Milbourne      WCE                       8:00     6:57 
   47 Sanketh Raju        WCE                       8:00     6:59 
   48 Bourgeois Josh      WCH                       6:30     7:15 

Logo_footer   
     © 2015 CCRS

Follow us: